Home / info / LG OLED48A2 – test

LG OLED48A2 – test

Zazwyczaj nie piszę (jak niektórzy) rzeczy w rodzaju „ludziska spieszta się to kupić bo nie bedzie”, ale w tym wypadku zrobię wyjątek. Tak się bowiem składa, że 48-calowy LG z serii A2 jest znakomitym telewizorem, którego już wkrótce nie będzie można kupić. A jeśli sądzicie, że to żadna strata, bo niedługo zostanie on zastąpiony przez nowy model, czyli serię A3, to jesteście w błędzie.

„Serio? Dlaczego?” – zapytacie. Odpowiedź znajdziecie w mojej recenzji na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-lg-oled48a2/

TCh

Zazwyczaj nie piszę (jak niektórzy) rzeczy w rodzaju "ludziska spieszta się to kupić bo nie bedzie", ale w tym wypadku zrobię wyjątek. Tak się bowiem składa, że 48-calowy LG z serii A2 jest znakomitym telewizorem, którego już wkrótce nie będzie można kupić. A jeśli sądzicie, że to żadna strata, bo niedługo zostanie on zastąpiony przez nowy model, czyli serię A3, to jesteście w błędzie. "Serio? Dlaczego?" - zapytacie. Odpowiedź znajdziecie w mojej recenzji na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-lg-oled48a2/ TCh

LG OLED48A2

ocena ogólna

bardzo dobry

Moim zdaniem LG robi duży błąd całkowicie pozbawiając ten telewizor następcy. No cóż, to nie pierwszy i nie ostatni błąd tego koncernu. Większy błąd robią jednak ci, co zupełnie ignorują tę serię.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl