professional review of 55" inch LG OLED TV B2 series
scena z filmu Alita: Battle Angel (2019) na ekranie telewizora LG OLED55B2 (tryb filmmaker)
Home / info / LG OLED55B2 – test

LG OLED55B2 – test

No cóż, kiedyś to musiało się stać. Mam oczywiście na myśli moje pierwsze najwyższe wyróżnienie dla wcześniej niemalże pogardzanej przeze mnie serii B telewizorów OLED firmy LG. Do niedawna osobiście wybrałbym albo droższą serię C albo niższą A. „Do niedawna”, bowiem po teście 55-calowego OLED-a z najnowszej serii B2 wszystko się zmieniło.

Moja recenzja jest już na portalu Geex.

„B” jak bomba. Test i recenzja LG OLED55B2

TCh

No cóż, kiedyś to musiało się stać. Mam oczywiście na myśli moje pierwsze najwyższe wyróżnienie dla wcześniej niemalże pogardzanej przeze mnie serii B telewizorów OLED firmy LG. Do niedawna osobiście wybrałbym albo droższą serię C albo niższą A. "Do niedawna", bowiem po teście 55-calowego OLED-a z najnowszej serii B2 wszystko się zmieniło. Moja recenzja jest już na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-lg-oled55b2/ TCh

LG OLED55B2

ocena ogólna

Super!

Spośród 8 OLED-ów, które przetestowałem w roku 2022, LG 55B2 plasuje się w absolutnie ścisłej czołówce - a to dzięki wybitnie dobrej reprodukcji bardzo ciemnych, przyczerniowych detali i to już w ustawieniach fabrycznych. Gorąco polecam!

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl