Home / informacje prasowe / LG z trzema nagrodami EISA

LG z trzema nagrodami EISA

LG nagrodzone EISA AWARDS za najlepszy telewizor OLED 2017 – 2018

17/08/2017

Najnowsze telewizory oraz system soundbar od LG nagrodzone przez największych ekspertów branżowych.
Stowarzyszenie EISA (European Imaging and Sound Association) przyznało modelowi LG OLED tytuł „najlepszego telewizora OLED” 2017 – 2018, który jest już szóstym z kolei wyróżnieniem zdobytym przez telewizory koreańskiego producenta wyposażone w matryce organiczne. Zwycięzcą nagrody EISA 2017-2018 jest model LG OLED 65E7, który wygrał dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz szerokim kątom widzenia. Jury EISA doceniło także równoczesną obsługę formatów HDR 10 i Dolby Vision™ oraz kinową jakość dźwięku.

W kategorii najlepszy produkt LCD TV 2017 – 2018 wygrał telewizor LG SUPER UHD 55SJ850V, który został doceniony za precyzyjne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia, uzyskane dzięki technologii LG Nano Cell™, a także za intuicyjny interfejs użytkownika w systemie webOS 3.5.

Telewizor wyposażony jest w opracowaną przez LG funkcję Active HDR, która optymalizuje wyświetlany obraz scena po scenie zapewniając realistyczne wrażenia.

Ponadto najlepszy produkt w kategorii Soundbar nagrodę EISA 2017-2018 przyznano systemowi LG Sound Bar SJ9, doceniając jego kryształowo czysty dźwięk, który w znacznej mierze jest wynikiem zastosowania technologii Dolby Atmos. Dzięki tej technologii, dźwięki mogą docierać do słuchaczy z dowolnego miejsca w przestrzeni, nawet znad głowy, co przekłada się na doskonałe efekty dźwięku przestrzennego. Jury doceniło również klasyczny wygląd urządzenia.

LG pragnie podziękować jurorom przyznającym nagrody EISA, za to że po raz kolejny docenili nasze prace nad technologią OLED do zastosowań w domowej rozrywce. Nasze telewizory OLED będą nadal zajmować czołową pozycję na rynku, gdyż są cenione za zaawansowaną technologię, zadziwiającą jakość obrazu oraz znakomite wzornictwo.
-Brian Kwon, prezes działu Home Entertainment firmy LG Electronics

Prestiżowe nagrody EISA są przyznawane przez grono jurorów, w skład którego wchodzą redaktorzy wpływowych magazynów audio i wideo z 20 krajów Europy, USA i Kanady. Produkty zgłoszone do konkursu są oceniane pod kątem różnorodnych kryteriów, w tym technologii, wzornictwa oraz innowacyjności

Zwiedzających targi IFA zachęcamy do odwiedzenia w dniach 1-6 września stoiska LG w Hali 18 Targów Berlińskich i osobistego zapoznania się z najnowszymi telewizorami OLED i systemami audio.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl