Home / info / Loewe Art

Loewe Art

Polski dystrybutor firmy Loewe wprowadza na nasz rynek nowe modele z serii Art. Można je zobaczyć na trwających właśnie (4-6.10) targach Dom Inteligentny w Warszawie. Więcej informacji poniżej.

 

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Nowy Loewe Art

Polska premiera najnowszego TV Loewe na targach Dom Inteligentny

Loewe prezentuje nową odsłonę swojej udanej linii Art.

Loewe-Art (2)

Cztery nowe telewizory Full-HD z podświetleniem Edge-LED to różne rozmiary ekranów, począwszy od 32 cali, poprzez 40 i 50 cali aż po dużą 60 calową wersję. To, co szczególnie je wyróżnia to zastosowane rozwiązania w zakresie dźwięku z mocą do 2×40 W oraz możliwość optymalizacji podłączonych zewnętrznych komponentów dźwiękowych. Tak jak należy się spodziewać Loewe Art to także telewizory smart, które poprzez Loewe MediaNet oferują szeroki wybór atrakcyjnych aplikacji i serwisów VOD. Dzięki Loewe MediaText, Loewe Art obsługuję telegazetę przyszłości, HbbTV, umożliwiającą wiele dodatkowych opcji, jak np. wygodny dostęp do zasobów multimedialnych nadawców telewizyjnych. Loewe Art obsługiwany jest przy pomocy  interfejsu Assist Media, dzięki czemu zapewnia przyjemne użytkowanie. Cztery kolory obudowy – czarny, srebrny mokka i biały, wraz z wieloma możliwościami ustawienia i montażu, pozwala na harmonijne wpasowanie telewizora do salonu.

Loewe-Art (5)

Przyjemność używania

Telewizory smart powinny służyć jedynie jednemu celowi: rozrywce. Nowy Loewe Art oferuje niezliczone opcje korzystanie z różnych multimediów z wielu źródeł i dostępnych na wiele różnych sposobów. Tuner (DVB T/T2/C/S/S2 i analogowy) wraz ze zintegrowanym, wysokowydajnym modułem WLAN i interfejsem sieciowym (LAN) zapewnia do tego technologiczną bazę. Jednak, to co najważniejsze, Loewe zawsze oferuje odpowiedni system operacyjny dla różnych rodzajów treści medialnych. Piloty Loewe Assist lub opcjonalny Assist Easy pozwalają znaleźć wybraną treść z dziecięcą łatwością: od bibliotek nadawców dostępnych online po domową sieć. Interfejs sieciowy i zintegrowany bezprzewodowy dostęp do sieci czynią to bardzo wygodnym. Nowy Loewe Art może, oczywiście, być także wykorzystany jako klient nagradzanej technologii Loewe DR+ Streaming. Pozwala to na odtwarzanie treści i nagrań ze zintegrowanego dysku twardego telewizorów Loewe na ekranie telewizora Art.

Loewe-Art (4)

Czystość obrazu

Jednak to jakość obrazu jest tym, co wciąż najważniejsze dla telewizora. Nie ogranicza się to jedynie do maksymalnego kontrastu i ultra-bogatych barw. Doskonały obraz jest naturalny, ostre detale, ale bez przesadnych konturów, świeże i pełne życia kolory, ale bez efektu sztuczności. Dzięki matrycom Full-HD z podświetleniem Edge LED, Loewe Art oferuje dokładnie to. Oczywiście, wszystkie nowe modele Loewe Art są kompatybilne z technologią 3D. Okulary 3D są dostępne opcjonalnie.

Loewe-Art (3)

Dźwięk

Inteligentna domowa rozrywka od Loewe to przyjemność dla wszystkich zmysłów: szybki pościg w filmie, czy koncert staną się wyraźnym doświadczeniem. Pomimo wąskiej obudowy w Art umieszczono precyzyjne i wypełniające przestrzeń źródła dźwięku. Osiągnięto to dzięki koncepcji wysokiej jakości dźwięku stereo o mocy muzycznej dochodzącej do 2 x 40 W. Pozwala to, w mgnieniu oka zamienić salon w domowe kino bez dodatkowych elementami. Jeśli to byłoby mało, można Loewe Art połączyć z wieloma dostępnymi komponentami dźwiękowymi, aby osiągnąć idealne, potężne brzmienie systemów od 2.1 do 5.1.

 Loewe-Art (1)                                                                            

Design

Loewe słynie ze swojego ponadczasowego designu. Koncepcji, która jest odzwierciedleniem wymagań względem spersonalizowanego domowego system rozrywki, dającego radość na lata. Styl Loewe Art wyróżnia się klasyczną elegancją. Z każdego kąta, wysokiej jakości chromowane detale i idealnie wyprodukowane powierzchnie jasno ilustrują ekskluzywność produktu. Możliwość wyboru spośród czterech różnych opcji kolorystycznych- czarnej, srebrnej, mokka i białej oraz podstawa meblowa w zestawie (w kolorze obudowy) pozwalają harmonijnie wpasować telewizor do salonu. Loewe oferuje także szeroki zakres spektakularnych opcji ustawienia od nowoczesnych w stylu po klasyczny uchwyt ścienny.

Loewe-Art (6)

Odpowiedzialność

Każdy produkt ma swój własny cykl życia. Urządzenia Loewe są zaprojektowane dla długiego i ekonomicznego użytku. Efektywność energetyczna telewizorów Art wyraża się poprzez ich klasy A (32”) i A+ (40,50 i 60 cali). Modułowa technologia, wysokiej jakości materiały, precyzyjna produkcja oraz ponadczasowy design gwarantują satysfakcję z posiadania produktu, który daje przyjemność przez długie lata. To jedyny sposób, w który inteligentna domowa rozrywka może naprawdę imponować.

Jakość

Od powstania firmy 90 lat temu, Loewe inspirowało innowacjami, które ciągle są zaliczane do kamieni milowych branży. Historia sukcesu Loewe obejmuje wynalezienie pierwszego układu scalonego w 1926, pierwszy publiczny pokaz elektronicznej telewizji w 1931 r., pierwszą magnetofon kasetowy w 1950, pierwszy w Europie stereofoniczny TV w 1981 r. Z Loewe Connect, Loewe rozpoczęło drogę do smart TV już w 2008 roku. W 2013 roku, Loewe zaprezentowało pierwszy zintegrowany system dźwięku 3D. Wszystkie produkty Loewe są opracowywane w Niemczech, od pierwszego szkicu aż po koncept technologiczny. Główną zaletą tego podejścia jest zapewnienie najwyższej jakości produktom premium.

Obsługa

Specjalny produkt wymaga specjalnej obsługi. W Loewe, rozpoczyna się to od eksperckich rad udzielanych przez dealerów Loewe, którzy mogą także, na życzenie,  skonfigurować i zadbać o inteligentny system domowej rozrywki. Zintegrowane aktualizacje MediaUpdate zapewniają, że Loewe Art zawsze będzie posiadał najnowsze oprogramowanie. Loewe to wartość sama w sobie.

Zapraszamy na stoisko Loewe (hala 16 stoisko 4) na targach Dom Inteligentny w Warszawie- Soho Factory – ul. Mińska 25.

Informacje techniczne Loewe Art 32 Loewe Art 40/50/60
Przekątna ekranu (w cm) 80 98/127/152
Odświeżanie obrazu (w Hz) 100 200
Technologia 3D Pasywna (FPR) Aktywna, 3D Basic
Moc w Watach (music/sine) 2×5 + 1×10 / 2×10 +1×20 2×10 / 2×20 (Art 40)2×20 / 2×40 (Art 50/60)
DVB-T/T2/C/S/S2, analog ü ü
Nagrywanie USB ü ü
aplikacja na iPad ü
DR+ Streaming*/Follow-Me* ü / — ü / ü
Mediatext (HbbTV) ü ü
MediaNet ü ü
MediaUpdate ü ü
Hotel TV / Hotel System ü / ü ü / ü
HDMI 4 4
USB 2 3
LAN / WIFI 1 /zintegrowane 1 / zintegrowane
CI+ 1 1

* tylko jako klient

© TV TEST 2013