Home / info / Londyńska premiera jajograjków Samsunga

Londyńska premiera jajograjków Samsunga

W czwartek 18 czerwca br. w londyńskim Victoria House, Samsung przedstawił Europie dwa bezprzewodowe głośniki: R7 i R6. Z kilku względów prezentacja tych dwóch nowych produktów jest kamieniem milowym w historii tej koreańskiej firmy. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie poznacie po lekturze naszej fotorelacji w tego ciekawego wydarzenia. Zapraszamy.

 

Podsumowując, muszę stwierdzić, że wszystko wskazuje na to, że otwierając swoje własne laboratorium w Kalifornii, Samsung otworzył też nowy rozdział w swojej historii. Czas pokaże, czy będzie to rozdział zapisany złotymi zgłoskami – mam nadzieję, że tak. Oczywiście, jak mawiają Anglicy, „proof is in the pudding”, co oznacza, że tylko odsłuch pozwoli posmakować, czy R7 to „Gordon’s eggs Benedict„, czy też może coś w rodzaju zwykłej, acz pożywnej jajecznicy (bo zbukiem R7 z pewnością nie jest). W każdym razie muszę Wam wyznać, że już nie mogę się „jajkowego odsłuchu” doczekać.

Tomasz Chmielewski

PS. Warto też obejrzeć ciekawą eksperymento-reklamę Samsunga R7, która w widowiskowy sposób pokazuje sztandarową cechę tego urządzenia.

samsung r7 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl