tcl logo
Home / informacje prasowe / Maluch z Androidem? A dlaczego by nie?

Maluch z Androidem? A dlaczego by nie?

Mały, prosty telewizor, lecz taki, którym można sterować za pomocą poleceń wydawanych głosem? Wbrew pozorom, wiele osób, zwłaszcza seniorów, marzy właśnie o takim urządzeniu. To chyba z myślą o nich firma TCL przygotowała nowe modele telewizorów z serii ES56 i ES58. Szczegóły w informacji prasowej poniżej.

Warto wspomnieć, że litera „E” oznacza rocznik modelowy 2019 (C oznaczało 2017, D – 2018).

Informacja prasowa firmy TCL

TCL ES56 i ES58

  • nowa seria telewizorów o małych przekątnych, z Android TV

Innowacyjne technologie zapewniające wysoką jakość obrazu oraz głęboki i czysty dźwięk, nowoczesny design, a także system Android TV, dający nieograniczony dostęp do aplikacji – oto nowe telewizory TCL z serii ES56 oraz ES58 o niewielkich przekątnych 32’’ i 40’’.

Potrzebujecie telewizora do pomieszczenia o niewielkich rozmiarach, a jednocześnie oczekujecie wysokiej jakości dźwięku i obrazu, inteligentnych funkcji oraz szerokiego dostępu do aplikacji? Na rynku już są telewizory TCL z serii ES56 oraz ES58, które idealnie odpowiadają na Wasze potrzeby, a dzięki nowoczesnemu designowi będą pasować do niemal każdej aranżacji.

TCL 32ES58
TCL 32ES580

Wśród dostępnych na rynku modeli o niewielkich przekątnych, TCL ES56 oraz TCL ES58 wyróżnia wbudowany system Android TV 8.0, który pozwala na nieograniczony dostęp do aplikacji Google Play Store i umożliwia korzystanie z nieprzebranych zasobów m.in. Netflixa czy YouTube. Dzięki inteligentnemu Asystentowi Google* można kontrolować głosem urządzenia domowe, a także wydawać telewizorowi polecenia głosowe. Teraz więc już telewizory o niewielkich przekątnych umożliwiają prowadzenie nowoczesnego, komfortowego życia.

Ogromną zaletą tych niewielkich telewizorów jest odtwarzanie obrazów w technologii HDR, dzięki czemu odbiorca widzi żywe, naturalne kolory a także detale zarówno w najjaśniejszych partiach obrazu, jak i w cieniach. Wyższy kontrast zapewnia zastosowana technologia MicroDimming. Modele 40-calowe wyposażone zostały w odpowiedni do przekątnej ekran o rozdzielczości Full HD, a 32-calowe – o rozdzielczości HD.

Doskonałe uzupełnienie obrazu w TCL ES56 oraz TCL ES58 stanowi głęboki, czysty dźwięk. Zostały one bowiem wyposażone w system dźwięku Dolby Audio.

TCL 40ES560
TCL 40ES560

Dzięki nowoczesnemu, eleganckiemu desingowi telewizory TCL ES56 i ES58 doskonale wkomponowują się w niemal każdą aranżację wnętrza, podkreślając jego niepowtarzalny styl.

*Usługa asystent Google wkrótce dostępna w języku polskim

###

TCL

Jedna z najlepiej sprzedających się na świecie marek elektroniki użytkowej, TCL jest obecnie najszybciej rozwijającą się marką telewizyjną w Ameryce Północnej. Firma TCL (The Creative Life) powstała ponad 35 lat temu i szczyci się dostarczaniem wysokiej jakości produktów o stylowym wzornictwie i najnowszej technologii. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji, importowi bezpośredniemu i najnowocześniejszej fabryce ekranów, firma TCL oferuje innowacyjne telewizory, w tym wielokrotnie nagradzany TCL Roku TV.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl