Home / info / „Mistrzowski serwis” telewizorów na Euro 2016

„Mistrzowski serwis” telewizorów na Euro 2016

Z myślą o aktualnych i przyszłych posiadaczach telewizorów firma LG wprowdziła bardzo ciekawą usługę – tzw. „serwis mistrzowski”. Szczegółowe informacje podano w oficjalnym komunikacie prasowym poniżej.

RUSZYŁ MISTRZOWSKI SERWIS LG ELECTRONICS POLSKA

Naprawa w ciągu kilku godzin lub telewizor zastępczy – specjalna usługa serwisu LG dla fanów sportu

Na czas mistrzostw w piłce nożnej, firma LG Electronics uruchamia specjalne usługi serwisowe. By zagwarantować swoim klientom nieprzerwane emocje związane z najważniejszymi rozgrywkami piłkarskimi, punkty wsparcia technicznego w największych miastach w Polsce będą do dyspozycji użytkowników także w weekendy.

LG serwis 01

Przez miesiąc trwania mistrzostw, począwszy od 10 czerwca, zespoły serwisowe LG pozostaną w pełnej gotowości przez cały tydzień łącznie z sobotą i niedzielą od godziny 10:00 do 18:00. Jeśli klienci zgłoszą usterki lub jakiekolwiek problemy techniczne związane z działaniem telewizora, serwis w ciągu kilku godzin zjawi się pod wskazanym adresem, by naprawić sprzęt, nie pozwalając tym samym, by fani mistrzowskich emocji stracili cenne minuty meczów. W przypadku, gdy telewizor będzie wymagał dłuższego serwisowania, klient otrzyma w zamian na czas serwisowania model zastępczy*.

Udział w akcji biorą punkty serwisowe LG z 10 największych miast w tym z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Torunia, Krakowa, Poznania, Łodzi, Rzeszowa oraz Koszalina. Wszystkie problemy techniczne można zgłaszać telefonicznie pod numerem 801 54 54 54.

dotyczy telewizorów powyżej 32”

** godziny pracy Infolinii Pn-Pt 8-20, Sb-Nd 10-18

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl