Home / info / Mobilne pliki

Mobilne pliki

Jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie plików zapiszcie je na przenośnym dysku Sandisk Cruzer Force. Jest on pojemny (do 32GB), niezwykle wytrzymały i ładnie się prezentuje. Dodatkowo, przy pomocy dołączonego oprogramowania SanDisk SecureAccess, chroni prywatne dane. Więcej na ten temat w poniższej informacji prasowej.

informacja prasowa

SANDISK CRUZER FORCE™ – NOWY SYMBOL STYLU I WYTRZYMAŁOŚĆI

 

 

  • Metalowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo i wygodę
  • Duża pojemność została połączona z minimalistycznym designem

 

 

Warszawa, 29 maja 2013 r. – SanDisk wprowadza na rynek nowy przenośny dysk Cruzer Force. Pamięć USB zamknięta w stylowej i trwałej metalowej obudowie, łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i wytrzymałość. Minimalistyczna linia, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim klientom ceniącym nowoczesny design.

 

Pamięć USB Cruzer Force™ to kolejny innowacyjny  produkt w ofercie SanDisk. Dzięki jego stylowej  obudowie o niewielkich rozmiarach, która zapewnia jednocześnie dużo przestrzeni na dane, pamięć Cruzer Force z pewnością znajdzie uznanie klientów ceniących nowoczesne projekty i funkcjonalność.

 

– Produkty z naszej bogatej oferty wychodzą naprzeciw potrzebom różnych grup konsumentów – od studentów do profesjonalistów, którzy potrzebują pamięci flash o najwyższych parametrach. Szeroka oferta dysków USB umożliwia naszym klientom płynne funkcjonowanie w cyfrowej przestrzeni, w każdym miejscu i o każdej porze. Cruzer Force™ potwierdza także, jak istotnym jest dla nas sposób projektowania naszych produktów  – powiedział Rafał Malinowski, Regional Sales Manager CEE z SanDisk.

 

Klienci mogą z łatwością przechowywać dane na USB Cruzer Force.
Charakterystyka produktu:

 

  • Elegancka i cienka obudowa pamięci wykończona polerowanym metalem.
  • Pojemność do 32GB1.
  • Ochrona prywatnych danych przy pomocy dołączonego oprogramowania SanDisk SecureAccess2
  • Bezpieczeństwo przechowywanych zdjęć, filmów, muzyki i innych plików.
  • 5 lat gwarancji.

 

Pamięć USB Cruzer Force dostępna jest w Polsce w przedziale cenowym od 39.90 do 129.90 i w pojemnościach od 8GB do 32GB.

1 1GB = 1.000.000.000 bajtów. Rzeczywista przestrzeń do przechowywania danych jest mniejsza.

2 Ochrona hasłem jest obsługiwana w systemach Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Mac OS X v10.5+ (w przypadku komputerów Mac wymagane jest pobranie dodatkowego oprogramowania. Więcej informacji:  www.SanDisk.com/SecureAccess).

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl