Home / informacje prasowe / MU6000 czyli UHD w nowej odsłonie

MU6000 czyli UHD w nowej odsłonie

Seria MU6000: telewizory UHD w nowej odsłonie

Telewizory Samsung UHD, które wyróżniają się wysoką jakością obrazu, nowoczesnym designem i bogatą ofertą Smart TV, są wybierane przez widzów również ze względu na atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Samsung MU6000, czyli najnowsza seria telewizorów UHD, obejmuje 6 wersji o przekątnych od 40 do 75 cali – w sumie do wyboru w tej rodzinie jest aż 46 modeli.

Telewizory UHD z tegorocznej serii MU6000, dzięki zastosowanym w nich nowoczesnym technologiom, gwarantują wysoką jakość obrazu w każdym detalu. Modele z tej linii zostały wyposażone w czterordzeniowy procesor i technologię Active Crystal Color, dzięki której obrazy na ekranie mają niewiarygodnie rzeczywiste kolory. Zastosowanie technologii HDR sprawia, że widzowie mogą cieszyć się pełnią filmowych doznań i zobaczyć więcej szczegółów, nawet w ciemnych scenach. Dopełnienie stanowi funkcja Auto Depth Enhancer, która dba o jak najbardziej naturalny obraz – koryguje poziom kontrastu na różnych planach ekranu i potęguje poczucie głębi.

Współczesny telewizor UHD powinien pozwalać na więcej niż korzystanie z oferty zawartej w ramówce telewizyjnej, dlatego linia MU6000 oferuje także dostęp do Smart TV. Widzowie mogą korzystać z ogromnej płatnej filmowo-serialowej biblioteki, dostępnej w ramach VoD za pośrednictwem aplikacji, takich jak na przykład HBO GO, Filmbox Live, Netflix oraz oglądać mecze najciekawszych lig piłkarskich oraz inne wydarzenia sportowe za pomocą aplikacji Eleven Sports.

Doskonała jakość i funkcjonalność telewizorów Samsung UHD idzie w parze z oryginalnym designem. Bardzo wąska ramka sprawia, że telewizory wyglądają smukło w każdym wnętrzu. Do wyboru są obudowy w czarnym lub srebrnym kolorze oraz o konstrukcji płaskiej lub elegancko zakrzywionej.

Welcome Smart Pack

Dla serii MU6000 Samsung przygotował specjalny pakiet usług, dzięki któremu widzowie w prezencie już na start otrzymują dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie. Welcome Smart Pack oferuje różnego rodzaju promocje dedykowane użytkownikom Samsung Smart TV, między innymi dostępy do wybranych aplikacji filmowych. Szczegółowe informacje oraz regulamin pakietu można znaleźć na stronie www.smartpack.samsung.pl.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl