Home / info / Muzodajnia

Muzodajnia

Dziś mamy dla Was fragment informacji prasowej firmy Samsung. Wydzieliliśmy go specjalnie dla tych, którzy są zainteresowani aplikacjami muzycznymi na Samsung Smart TV. Firma ma dla nas zarówno propozycje zagraniczne na przykład Spotify czy Deezer, jak i polskie: Tuba.TV, TubaFM, RadioPolska Stacja.pl, Czwórka Polskie Radio, Polskie Radio, RMFon.pl, Radio NRJ/ENERGY oraz iSing.pl Karaoke, o którym mogliście przeczytać wczoraj. Oferta jest bogata, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do przeczytania poniższej informacji prasowej i korzystania z aplikacji.

 

 

informacja prasowa

 

 

 

Aplikacje muzyczne na Samsung Smart TV
Fanów nowoczesnych, jak i starszych brzmień z pewnością zainteresują dostępne na platformie muzyczne aplikacje globalne, takie jak coraz bardziej popularne Spotify i Deezer, oraz aplikacje polskie.

Aplikacja Tuba.TV umożliwia stworzenie własnej telewizji muzycznej, dostosowanej do indywidualnych gustów i potrzeb. Wyszukuje teledyski i umożliwia tworzenie playlist m.in. oparciu o ulubionych artystów, gatunki muzyczne i nazwy stacji. Tuba FM pozwala na wyszukanie muzyki m.in. w oparciu o ulubionych artystów, gatunki i nazwy stacji radiowych, a RadioPolska Stacja.pl umożliwia wybór kanału z bogatej oferty radiowej i cieszenie się z nieograniczonego dostępu do muzyki za darmo. Polskie Radio to aplikacje Czwórka Polskie Radio i Polskie Radio. Zapewniają one dostęp do wielu gatunków muzycznych, wśród których są: rock, pop, ballady, ambitne, industrial, ale też takie wydarzenia jak Konkurs Chopinowski czy popularne Przeboje Lata z Radiem. Serwis RMFon.pl zawiera obecnie ponad 80 internetowych kanałów radiowych o zróżnicowanym repertuarze – od muzyki elektronicznej, przez R&B, dance, pop, rock po heavy metal. Poza streamingiem audio, RMFon.pl umożliwia fanom przegląd płytotek, dostęp do biografii, kalendarium, informacji o koncertach, galerii foto i wideoklipów. Listę aplikacji muzycznych uzupełnia Radio NRJ/ENERGY – radio wraz z popularnymi stacjami „HIT MUSIC ONLY” dostępne jest już w 15 krajach Europy. Aplikacja wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak tytuł piosenki, artystę czy prezentera radiowego.

Więcej informacji o muzycznej społeczności na dostępnych jest na stronie www.ising.pl

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl