Home / info / Muzyczne prezenty

Muzyczne prezenty

Philips postanowił nagrodzić swoich nabywców.  Do 16 czerwca,
do niektórych sprzętów zupełnie za darmo dorzuca rewelacyjne słuchawki. Przeczytajcie koniecznie, które urządzenia zostały objęte promocją.

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

Informacja prasowa                                                                                                  Kwiecień 2013

Festiwal Dźwięku z Philips!

Daj się oczarować nowemu wymiarowi rozrywki we własnym domu! Tylko teraz, decydując się na zakupy z Philips, możesz skorzystać z promocji, która gwarantuje niezwykłe prezenty! Poznaj bogatą ofertę produktów Philips. Niech Festiwal Dźwięku trwa przez cały czas!

Philips prezentuje promocję jakiej jeszcze nie było! Tylko od 13.04 do 16.06.2013 przy zakupie wybranych urządzeń z kategorii audio-video otrzymasz w prezencie wyjątkowe słuchawki: DJskie lub bezprzewodowe czy bluetooth’owy  adapter Philips, który pozwoli bezprzewodowo słuchać muzyki ze smartfona lub tableta poprzez Twój domowy sprzęt audio i wideo! Możesz wybierać z szerokiej oferty obejmującej stacje dokujące, głośniki bezprzewodowe, wieże audio i dvd, radia, blu-ray, odtwarzacze multimedialne,  kina domowe i głośniki kinowe.

Eleganckie stacje dokujące Philips pasują do każdego pomieszczenia, nie zajmują zbyt wiele miejsca i pozwalają w szybki i prosty sposób cieszyć się muzyką zgromadzoną w telefonie lub tablecie. Philips pomyślał o użytkownikach iPhone, ale także Android produkując dwie linie głośników z aplikacją Fidelio, zapewniających zaskakującą jakość dźwięku! (zdj. DS9000)

Głośniki bezprzewodowe dostarczają głęboki, potężny dźwięk wzmacniający wrażenia podczas oglądania telewizji czy też słuchania muzyki. Przesyłaj bezprzewodowo muzykę ze smartfona, tabletu lub komputera i słuchaj jej z doskonałym nagłośnieniem dzięki głośnikom Philips Fidelio. Ich bezprzewodowa konstrukcja pozwala na dowolne ustawienie, bez plączących się i nieestetycznie wyglądających kabli.                       (zdj. Fidelio AW9000)

Przenośne głośniki bezprzewodowe, np. Shoqbox umożliwiają dzielenie się muzyką z przyjaciółmi, gdziekolwiek jesteś! Głośnik Shoqbox SB7200 to model na ekstremalne wyprawy. Jego unikalna konstrukcja jest odporna na upadki i zachlapania, więc śmiało możesz go zabrać w najcięższy teren lub szalone letnie imprezy w plenerze!

Wieża z odtwarzaniem CD oraz funkcją dokowania Fidelio DTM5095 łączy w sobie jakość, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Wystarczy, że podłączysz urządzenie iPod, iPhone lub iPad do stacji dokującej, a Twoja ulubiona muzyka zabrzmi ze wzmocnioną siłą. W pełni cyfrowa technologia przetwarzania dźwięku gwarantuje najwyższą czystość odbioru. W ofercie nie brakuje także tradycyjnych wież audio.

 

Philips Blu-ray Qdeo to niezwykłe urządzenie łączące w sobie kinową jakość obrazu 3D oraz potężnego dźwięku. Technologia Smart TV Plus  pozwala korzystać z serwisów i multimediów internetowych. W prosty sposób, dzięki funkcji SimplyShare, podzielisz się muzyką, filmami i zdjęciami z tabletu, smartfona i komputera  za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray i zestawu kina domowego. Ciesz się prawdziwie kinowymi doznaniami bez wychodzenia z domu!

 

Philips Immersive Sound zapewnia wrażenia jak w kinie, niezależnie od tego, w którym miejscu pokoju się znajdujesz. W głośnikach zestawu kina domowego HTB9550D firmy Philips przetworniki dźwięku są umiejscowione zarówno z przodu, jak i po bokach, dzięki czemu dźwięk wypełnia równomiernie całe pomieszczenie. Natychmiastowa konwersja 3D wykorzystuje najnowszą cyfrową technologię do analizy materiałów wideo 2D, rozróżniając obiekty na te położone na pierwszym planie i te znajdujące się w tle. Ten szczegół umożliwia stworzenie mapy głębi, która pozwala przekształcić zwykłe filmowe formaty 2D, w ekscytujący format 3D.

 

Rób zakupy, zbieraj paragony i odbieraj nagrody!

Za zakupy powyżej 500zł otrzymasz słuchawki DJ’skie SHL3000 lub adapter AEA2000 – do wyboru!

AEA2000

Za zakupy powyżej 1000zł otrzymasz słuchawki DJ’skie SHL3300 lub bezprzewodowe słuchawki SHC5100 – do wyboru!

SHC5100

Za zakupy powyżej 1500zł otrzymasz słuchawki cyfrowe bezprzewodowe SHD8600!

 

SHD8600

 

Aby otrzymać prezent Uczestnik powinien spełnić kolejno następujące warunki:

 

  1. 1.      dokonać w okresie trwania Promocji zakupu produktu lub produktów, i zachować oryginały dowodów zakupu (faktur VAT lub paragonów) oraz oryginalne kody kreskowe EAN, wycięte z opakowań

 

2.  w terminie 14 dni roboczych od daty dokonania zakupu ostatniego produktu lub           produktów przesłać z dopiskiem na kopercie „Promocja Festiwal dźwięku” na podany w regulaminie adres.

 

Regulamin i szczegółowy wykaz produktów promocyjnych na ulotkach i stronie

www.philips.pl/festiwaldzwieku

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl