Home / info / Na deszcz

Na deszcz

Deszcz, mżawka, kapuśniaczek, deszcz, mżawka… Oto nasza złota, polska jesień… Szara, smutna i mokra. Z jesienną depresją walczyć można na różne sposoby. Jeden z nich podsuwa nam firma Sony. WALKMAN® W274S jest urządzeniem wodoodpornym. Można go używać nawet pod wodą. Teraz żaden deszcz nie odbierze nam przyjemności słuchania naszej ulubionej muzyki.

KOMUNIKAT PRASOWY

Firma Sony wzbogaciła ofertę o nowy, wyposażony w 8 GB pamięci model odtwarzacza MP3 WALKMAN®: W274S.

displaymedia (1)

Urządzenie zapewnia znakomitą jakość dźwięku nie tylko na bieżni i na siłowni, gdzie pot potrafi lać się strumieniem, lecz nawet na basenie, a dzięki pojemniejszej pamięci pozwala na zapis nawet 2000* ulubionych nagrań.

odtwarzacz

Odtwarzacz W274S jest dostarczany w komplecie z udoskonalonymi, przeznaczonymi specjalnie do pływania wkładkami dousznymi, które skuteczniej zapobiegają przedostawaniu się wody do wnętrza i są bardziej odporne na jej działanie. Dokładne przyleganie do uszu i niewielkie wymiary umożliwiają aktywność fizyczną bez krępujących ruchy kabli. Co więcej, WALKMAN® W274S jest przystosowany do pracy pod wodą, na głębokości do dwóch metrów.

displaymedia

Zakładany na głowę, wodoodporny odtwarzacz MP3 WALKMAN® W274S firmy Sony będzie dostępny w kolorze czarnym, a jego sprzedaż w Europie rozpocznie się w październiku 2013 r.

* Utwory nagrane przy bitrate 128 kb/s

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl