Home / info / Toshiby z TVN Player

Toshiby z TVN Player

Polscy użytkownicy Toshiba Smart TV, w zeszłym miesiącu, okazali się najaktywniejsi w Europie. Być może właśnie w nagrodę, właściciele smartów tej firmy dostają bezpłatny dostęp do aplikacji TVN Player. Zainteresowanych zapraszam do czytania poniższej informacji prasowej.

 

informacja prasowa

 

 

 

 

Warszawa, 3 czerwca 2013 Oferta usług Toshiba Places oraz Toshiba Cloud TV kolejny raz poszerza się. Dzięki aplikacji TVN Player, właściciele Smart TV Toshiby uzyskują bezpłatny dostęp na żądanie do najlepszych seriali, show, filmów, programów publicystycznych i rozrywkowych. Mogą też, jeszcze przed premierą w telewizji, obejrzeć najnowsze odcinki serialowych hitów oraz uzyskać nielimitowany dostęp do produkcji archiwalnych.

tvn big_cr2

Aplikacja TVN Player dostępna jest już teraz we wszystkich telewizorach Toshiba z serii ZL2, ZL1, WL8, YL8, VL8, UL8, SL8, WL9 i VL9, a także modelach TL938, RL938, RL838 i TL838, w ramach portalu Toshiba Places. W najnowszych inteligentnych telewizorach Toshiba z 2013 roku – seriach L4, L6, L7 i L9 – aplikacja dostępna będzie w usłudze Toshiba Cloud TV.

Cztery tysiące godzin materiałów wideo

W ramach dostępu do TVN Playera, użytkownicy telewizorów Toshiba mogą obejrzeć łącznie ponad 8,5 tys. materiałów wideo, w tym prawie 2,5 tys. odcinków i zwiastunów najpopularniejszych seriali, niemal 5,5 tys. nadawanych w stacjach TVN odcinków programów rozrywkowych i publicystycznych oraz kilkadziesiąt filmów. TVN Player to także ponad 600 odcinków produkcji skierowanych do dzieci w różnym wieku. Co ciekawe, gdyby ktoś chciał obejrzeć cały dostępny bezpłatnie materiał bez żadnych przerw, spędziłby przed telewizorem 162 dni (prawie 4 tys. godzin)

tvn

Oferta programowa TVN Playera w Smart TV Toshiba dostępna jest bez żadnych opłat. Aby uzyskać możliwość skorzystania z  aplikacji nie jest potrzebna również aktualizacja oprogramowania telewizora.

„Dodanie do bazy aplikacji telewizorów Toshiba usługi TVN Player zapewni naszym klientom możliwość oglądania najnowszych produkcji TVN, czesto jeszcze przed ich telewizyjną premierą. To także, po wprowadzeniu aplikacji takich jak Deezer czy iplex, kolejny krok w zapewnieniu im jak największej możliwości dostępu do rozrywki na żądanie, w tym muzyki, filmów i seriali.” – powiedział Piotr Golonka, Koordynator ds. Marketingu w polskim oddziale Toshiba, odpowiedzialny m.in. za rozwój usług Toshiba Places i Toshiba Cloud TV.

Warto podkreślić, że polscy użytkownicy Toshiba Places są jednymi z najbardziej aktywnych w Europie. Polacy chętnie i często sięgają po interaktywne treści, wyprzedzając w tym m.in. Brytyjczyków, Niemców, Francuzów czy Rosjan – w ciągu ostatnich 30 dni, najwięcej wizyt w portalu pochodziło właśnie z naszego kraju.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl