best tvs for women
Home / info / Najlepsze telewizory dla kobiet

Najlepsze telewizory dla kobiet

Nie jestem kobietą, tylko facetem. Nie znam się ani na modzie, ani na kobiecej psychice, ale na telewizorach już tak. Szanuję opinie mądrych pań i respektuję ich prawo do wyboru takiego telewizora, jaki tylko chcą. Pomimo tego uważam, że mądre panie nie pogardzą skromną, lecz wiarygodną opinią faceta, który:

  • zawodowo testuje telewizory od 2009 roku,
  • w roku 2022 samodzielnie przetestował najwięcej telewizorów w Europie,
  • w ciągu ostatnich trzech lat opublikował ponad 150 recenzji telewizorów na krajowych portalach, w tym geex.pl i tvtest.pl.

A zatem do dzieła. Przyjąłem następujące założenia:

  • telewizor ma być nie większy niż 55 cali
  • telewizor ma mieć jak najlepsze barwy w swojej klasie
  • telewizor ma mieć ładną, atrakcyjną i nieodpychającą stylistykę oraz nie może sprawiać wrażenia produktu tandetnego.

I jeszcze jedno: wszystkie telewizory osobiście i własnoręcznie przetestowałem i pomierzyłam za pomocą profesjonalnego sprzętu i oprogramowania komputerowego o wartości około 80000 złotych. Krótko mówiąc, wiem dobrze, co polecam. Nie polecam telewizorów, których nie testowałem. Nie ściemniam i nie wciskam kitu.

which tv for a woman

do 1000 zł

CHiQ L32H8c

W cenie 800 złotych naprawdę nie można wiele wymagać, ale 32-calowy CHiQ zaskakuje ładnym wyglądem, kontrastem i ponadprzeciętnie dobrym dźwiękiem. Także pilot jest wygodny i całkiem ergonomiczny. Tego Chińczyka naprawdę można polubić, a panie zapewne docenią kolorystycznie zgrane ramki i nóżki.

Zdjęcie, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem.

CHiQ L32H8c

do 1500 zł

[w przygotowaniu]

do 2000 zł

Samsung 32LS03B (Frame)

Dzięki zmyślnym nóżkom 32-calowego Samsunga można ustawiać tak, jak się chce: tradycyjnie (poziomo), znowu tradycyjnie, ale z tym razem z ekranem lekko pochylonym do tyłu, albo też … pionowo, czyli krótszym bokiem na dole.

32" Frame TV by Samsung LS03B series
To nie błąd: to jest telewizor, a nie tylko obraz. Serio.

Nowoczesny wygląd idzie w parze z parametrami: dobrym kontrastem oraz mocno nasyconymi barwami (zwłaszcza czerwony przyjemnie wylewa się z ekranu, ale nie przekracza granic naturalności). I co najciekawsze, do telewizora można dokupić ozdobne ramki.

Więcej zdjęć, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem.

Samsung 32LS03B (Frame)

TCL 43C635

Jeżeli szukamy trochę większego ekranu, warto rozważyć 43-calowy model od TCL. To nie jest telewizor do wszystkiego i dla wszystkich, ale jedną cechę ma absolutnie wybitną. Otóż może się pochwalić niesamowicie atrakcyjną kombinacją wysokiego kontrastu oraz żywych, lecz naturalnych barw. Sprawdzi się szczególnie podczas oglądania wieczorem i w nocy.

Zdjęcie, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem.

TCL 43C635

do 3500 zł

Samsung 55Q80B

Ten telewizor nie wymaga szerszego komentarza. Jeżeli jesteś Panią, która na ekranie ceni głęboką czerń i wysoki kontrast oraz namiętnie chłonie treści 4K HDR, to 55-calowy QLED z serii Q80B jest praktycznie tym minimum, jakie będzie w stanie zaakceptować wymagająca kobieta. Kropka.

55" Samsung QLED TV Q80B series

Więcej zdjęć, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem poniżej.

Samsung 55Q80B

do 4000 zł

Sony 50X81K

50-calowa Bravia z serii X81K jest telewizorem o prostej, lecz nowoczesnej stylistyce. Tym, co go wyróżnia jest naturalność obrazu na ekranie – nie jest ani przekłamany ani zniekształcony, jest po prostu wierny. Dodajmy do tego wysoki kontrast, niezłą reprodukcję barw oraz szybkie działanie, a obraz tego telewizora będzie niemal kompletny. Polecam wszystkim Paniom, które stawiają na naturalność i wierność obrazu – ten ekran pod tym względem nie zawiedzie. Przyznam, że ten telewizor jest jednym z moich osobistych faworytów.

Zdjęcie, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem.

Sony 50X81K

Hisense 55U7HQ

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy przetestowałem kilkadziesiąt różnych telewizorów w cenie od 800 do kilkunastu tysięcy złotych, ale żaden nie miał tak bardzo ekspresyjnych kolorów jak 55-calowy Hisense z serii U7HQ. Wielu producentów używa kropek kwantowych aby wzbogacić kolory, lecz nie zawsze z tym samym skutkiem. Inżynierom Hisense’a niemalże udało się pogodzenie niesamowicie żywych i plastycznych barw z wymaganiami standardów branżowych.

Jeżeli jesteś kobietą, która uważa, że mało który ekran jest w stanie kolorystycznie Cię zaskoczyć, przypatrz się Hisense’owi 55U7HQ, a gwarantuję, że nigdy nie powiesz o nim „ale nudne kolory”. Tak proszę Pań – ten Hisense ma sens.

Na poniższym zdjęciu zieleń jest bardzo intensywna, lecz mimo to kolor twarzy pozostał naturalny – niewiele telewizorów w tej cenie to potrafi.

Więcej zdjęć, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem poniżej.

Hisense 55U7HQ

do 4500 zł

LG OLED42C2

Mówią, że małe jest piękne. To prawda, także w odniesieniu do telewizorów. 42-calowy OLED z serii C2 zachwyca nie tylko głęboką czernią czy kontrastem, lecz także kolorami, które nie bledną pod kątem.

42" LG OLED TV C2 series

W sam raz dla Pań, które nie znoszą, gdy widzą sprane kolory: i w praniu, i na ekranie pod kątem.

Więcej zdjęć, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem poniżej.

LG OLED42C2

Samsung 43QN91N

Niewiele jest telewizorów LCD, które mogą rywalizować z OLED-ami jak równy z równym. Jednym z nich jest 43-calowy Samsung z serii QN91B.

43" Samsung QLED TV QN91B series

Dzięki zaawansowanemu podświetleniu i wydajnym diodom Mini LED, model ten nie tylko oferuje niemalże oledową czerń, lecz przewyższa OLED-y jasnością obrazu. W sam raz dla Pań, które uważają, że rolety szpecą i nie ma co ich opuszczać – lepiej kupić jaśniejszy telewizor.

Więcej zdjęć, aktualna cena i dodatkowe informacje pod linkiem poniżej.

Samsung 43QN91N

TCh

KONIEC

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl