Home / info / Najnowsze Blu-raye

Najnowsze Blu-raye

Każdy fan sprzętu audiowizualnego będzie zachwycony nowymi modelami Blu-rayów Samsunga.  Umożliwiają one wyświetlanie obrazu 3D w jakości Full HD. Dodatkowo dają możliwość dzielenia się treścią pomiędzy różnymi urządzeniami. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi mają dostęp do aplikacji w Smart Hub. Ich zaletą jest także możliwość konwersji z formatu CD Audio do MP3. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

 

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

 

Wyświetlanie obrazu 3D w formacie Full HD, łączność Wi-Fi, dostęp do aplikacji w Smart Hub, konwersja z formatu CD Audio do MP3, możliwość dzielenia się treścią pomiędzy różnymi urządzeniami i dostęp do plików przechowywanych w chmurze dzięki AllShare sprawiają, że domowa rozrywka zyskała nową jakość.

Nowe odtwarzacze Blu-ray Samsung z dwurdzeniowym procesorem (BD-F6500/EN i BD-F7500/EN) zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Zostały wyposażone w technologię AllShare, która umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów, zdjęć, muzyki i innych plików z kompatybilnych urządzeń nie tylko w obrębie jednej sieci bezprzewodowej w domu, ale z każdego miejsca na świecie, w którym mamy połączenie z internetem. Funkcja umożliwia dostęp do plików przechowywanych w usługach Dropbox, SkyDrive czy SugarSync. Dzięki konwersji z CD Audio do MP3 użytkownik może przegrać ulubioną muzykę z płyt i odtwarzać ją na dowolnym urządzeniu.

Obraz w jakości Full HD 3D
Najnowsze odtwarzacze Blu-ray Samsung umożliwiają oglądanie filmów czy transmisji sportowych w jakości 3D Full HD.

Bezproblemowy dostęp do sieci dzięki wbudowanej karcie bezprzewodowej Wi-Fi
Bezprzewodowa karta sieciowa odtwarzaczy BD–F6500/EN i BD-F7500/EN z funkcją WiFi Direct pozwala na oglądanie filmów, programów telewizyjnych, czy też klipów on-line. Dzięki przeglądarce internetowej z obsługą Flash i HTML5 można przeglądać serwisy i najlepsze materiały sieciowe  bezpośrednio na dużym ekranie.

Samsung BD-F6500/EN i BD-F7500/EN odtwarzają płyty w formacie: 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video DVD-Video, CD, CD-Video. Dodatkowo oba modele zostały wyposażone w funkcję Quick Start Mode, dzięki której po upływie zaledwie 0,5 sekundy przechodzą w stan pełnej funkcjonalności. Dzięki darmowej aplikacji urządzenia można obsługiwać też za pomocą Smartfona.

Odtwarzacz BD-F7500/EN skaluje obraz do rozdzielczości Ultra HD (4K) , jest więc też doskonałym rozwiązaniem np. dla osób wykorzystujących projektory.

24

24a

Sugerowane ceny detaliczne:
BD-F6500/EN – 599 PLN
BD-F7500/EN – 1 099 PLN

Specyfikacja techniczna:

Model:

Blu-ray BD-F6500/EN

Blu-ray BD-F7500/EN

Odtwarzane płyty

3D Blu-ray Video,  Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1

3D Blu-ray Video Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1

Odtwarzane formaty

MPO, MPEG2/4, DivX, DivX HD, AVCHD, MKV, WMV, JPEG (HD)

MPO, MPEG2/4, DivX, DivX HD, AVCHD, MKV, WMV, JPEG (HD), MPO

Obraz i dźwięk

Jakość obrazu

Full HD & Full HD 3D, BD Wise, DVD Video upscalling

Full HD & Full HD 3D, BD Wise, DVD Video upscalling

Kodowanie sygnału Audio

Dolby Decoding Channel: 7.1, Dolby DTS Decoding Channel: 7.1

Dolby Decoding Channel: 7.1, Dolby DTS Decoding Channel:7.1

Wsparcie formatów dźwięku

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS Surround, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio,DTS-HD Bitstream Output, LPCM, AAC, MP3, WMA

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS Surround, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio,DTS-HD Bitstream Output, LPCM, AAC, MP3, WMA

Technologie

Procesor 2-rdzeniowy, Smart Hub, wbudowana bezprzewodowa karta sieciowa z funkcją Wi-Fi Direct, przeglądarka internetowa z obsługą Flash i HTML5, dostęp do usługi Allshare (zasoby sięci lokalnej, pamięć zewnętrzna w chmurze) tryb szybkiego startu (0,5s), obsługa za pomocą smartfona, Anynet+ (HDMI-CEC), konwersja Audio CD do mp3

Procesor 2-rdzeniowy, Smart Hub, wbudowana bezprzewodowa karta sieciowa z funkcją Wi-Fi Direct, przeglądarka internetowa z obsługą Flash i HTML5, dostęp do usługi Allshare(zasoby sięci lokalnej, pamięć zewnętrzna w chmurze) , tryb szybkiego startu (0,5s), obsługa za pomocą smartfona, Anynet+ (HDMI-CEC), konwersja Audio CD do mp3

Łączność

HDMI, USB 2.0, Ethernet,

optyczne wyjście Audio

HDMI (2 wejścia; 4K & Audio), USB 2.0, Ethernet, optyczne wyjście Audio, analogowe wyjście audio 7.1 ch

Wymiary

Netto: 360 x 196 x 40 mm,

Brutto: 401 x 268 x 79 mm

Netto: 430 x 201 x 46 mm,

Brutto: 471 x 276 x 81 mm

Waga

Netto: 1,2 kg,

Brutto: 1,89kg

Netto: 1,7 kg,

Brutto: 2,47 kg

Zużycie energii

Stand-by / tryb pracy: 0.3 W / 17 W

Stand-by / tryb pracy: 0.3 W / 22 W

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl