Home / informacje prasowe / Netflix wprowadza karty podarunkowe

Netflix wprowadza karty podarunkowe

Odkryj nowe zasady obdarowywaniai postaw na kartę podarunkową Netflix!

Skarpety, sweter, kubek czy krawat… Nigdy więcej nietrafionych i sztampowych prezentów. Koniec z rozczarowaniami i kurtuazyjną wdzięcznością. Teraz dzięki Netfliksowi możesz podarować swoim bliskim coś wyjątkowego. Odrzuć stare zasady i postaw wszystko na… kartę podarunkową Netflix.

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu – jest wiele powodów do obdarowywania. Prezenty od dawna pomagały zdobywać serca kobiet, pojednać się z wrogiem, uczcić szczególną okazję lub po prostu sprawić komuś przyjemność. Czasami przynoszą one jednak więcej kłopotu niż radości. I to zarówno dla tych, którzy godzinami zastanawiają się co kupić komuś, kto ma już wszystko, jak i dla tych, którym brakuje miejsca na półce na kolejny kubek.

Mówi się, że najlepszym prezentem, który można komuś podarować jest czas. Netflix to 125 milionów godzin wzruszeń, emocji, rozrywki i wiedzy. Dając komuś dostęp do setek filmów, seriali i programów tak naprawdę wręczasz mu lekarstwo na bezsenną noc i przymusowy urlop. Dostarczasz odpowiedzi na nurtujące go pytania. Podsuwasz mu źródło inspiracji i pomysł na spędzenie razem wspólnego czasu.

Przede wszystkim dajesz także kontrolę. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia. Bez reklam i zobowiązań. To prezent, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, nawet w daleką podróż, i który, dzięki ciągle powiększającej się ofercie, nigdy się nie znudzi.

Z takiego prezentu ucieszy się twój najlepszy przyjaciel, wymagający szef i ukochana babcia. Może nawet i ty sam ponieważ z jednego konta może niezależnie korzystać nawet pięć osób, a to ile osób będzie oglądać seriale wspólnie zależy tylko od wielkości kanapy.

O kartach podarunkowych Netflix

Oryginalne seriale i filmy dokumentalne, komedie, dramaty oraz programy dla dzieci. Dzięki serwisowi Netflix możesz oglądać swoje ulubione filmy i seriale między innymi na telewizorze Smart TV, konsoli do gier,  komputerze, tablecie lub smartfonie. Kartę podarunkową możesz wykorzystać do opłacenia członkostwa lub podarować ją bliskiej osobie, aby również mogła cieszyć się doskonałą rozrywką. Karty o wartości 60 i 120 zł są alternatywną dla kart kredytowych formą płatności za dostęp do zasobów Netfliksa. Dostępne są między innymi w następujących punktach: 1-minute, Auchan, In-Medio, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Muve, Relay, Saturn. W najbliższym czasie planowane jest ich rozszerzenie.

O SERWISIE NETFLIX

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 109 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów, seriali i programów, w tym seriali, dokumentów i filmów oryginalnych. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i zobowiązań.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl