Home / info / Sandisk Connect

Sandisk Connect

Firma Sandisk ma nową linię bezprzewodowych urządzeń flash o nazwie SanDisk Connect. W jej skład weszły Wireless Flash Drive oraz Wireless Media Drive. Urządzenia te pozwalają na połączenie niewielkich rozmiarów pamięci flash z wygodnymi funkcjami transmisji strumieniowej i udostępniania treści. SanDisk Connect Wireless Flash Drive jest dostępny w dwóch wersjach 16GB (50USD) i 32GB (70 USD), zaś SanDisk Connect Wireless Media Drive jest dostępny z pamięcią o pojemności 32 GB i 64 GB i kosztuje odpowiednio 79,99 USD i 99,99 USD. Więcej informacji znajdziecie w poniższej informacji prasowej.

 

 

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

SanDisk wprowadza na rynek SanDisk Connect, nową linię bezprzewodowych urządzeń flash, obejmującej rozwiązania SanDisk Connect Wireless Flash Drive oraz SanDisk Connect Wireless Media Drive.

Konsumenci posiadają coraz więcej rozmaitych urządzeń mobilnych, z których dostęp do różnych treści może być trudny – powiedział Hagai Heshes, Dyrektor Ds. Marke-tingu Produktów Detalicznych w Sandisk. Wprowadzając nową linię produktów SanDisk Connect, dajemy użytkownikom osobiste urządzenia pamięci masowej o szerszych możliwościach. Połączyliśmy przenośność małych pamięci flash z wygodnymi funkcjami transmisji strumieniowej i udostępniania treści.

SanDisk Connect Wireless Flash Drive to bezprzewodowa pamięć flash, która umożliwia użytkownikom różnych urządzeń mobilnych i komputerów bezprzewodowe zapisywanie, udostępnianie i strumieniowe przesyłanie treści. Jak podaje producent, jest to najmniejsza i najtańsza na rynku bezprzewodowa pamięć USB. Użytkownik otrzymuje maksymalnie 32 GB dodatkowej pojemności. Naładowany akumulator ma wystarczać nawet na czterogodzinną ciągłą transmisję strumieniową.

Wireless Flash Drive rightfront_5f34_5fopened.jpg

SanDisk Connect Wireless Media Drive to bezprzewodowy napęd przenośny. Urządzenie zamknięto w eleganckiej obudowie. Jedno naładowanie akumulatora ma wystarczać nawet na osiem godzin ciągłej transmisji strumieniowej. Urządzenie jest dostępne z pamięcią o maksymalnej pojemności 64 GB, lecz posiada gniazdo na kartę pamięci SDHC/SDXC. Napęd może się łączyć bezprzewodowo z maksymalnie ośmioma urządzeniami mobilnymi i wykonywać jednocześnie transmisję strumieniową pięciu różnych filmów HD.

Wireless_Media_Drive_right_hires_frei.jpg

  • Urządzenie SanDisk Connect Wireless Flash Drive jest dostępny z pamięcią o pojemności 16 GB i 32 GB. Sugerowana cena detaliczna wynosi odpowiednio 49,99 USD i 59,99 USD. Dostawy są realizowane w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Wielkiej Brytanii.
  • SanDisk Connect Wireless Media Drive jest dostępny z pamięcią o pojemności 32 GB i 64 GB, w cenie odpowiednio 79,99 USD i 99,99 USD.
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl