Home / info / Niespodzianka Panasonica

Niespodzianka Panasonica

Panasonic postanowił nagrodzić swoich nabywców. Do wybranych modeli odtwarzaczy Blu-ray oraz do niektórych zestawów kina domowego dołącza upominek. Szczegóły w poniższym komunikacie prasowym.

komunikat prasowy

 

 

 

„Kot w Butach” i „Hotel Transylwania”

w prezencie od firmy Panasonic

 

 

Warszawa, 12 kwietnia 2013 r. – Firma Panasonic przygotowała miłą niespodziankę dla klientów, którzy zdecydują się na zakup wybranego odtwarzacza Blu-Ray lub kina domowego Panasonic. Każdy, kto nabędzie odtwarzacz DMP-BDT130, DMP-BDT230 lub DMP-BDT330 otrzyma płytę BD 3D „Kot w Butach”. Osoby, które zdecydują się na zakup kin domowych SC-BTT400 lub SC-BTT460 dostaną dodatkowo płytę BD 3D „Hotel Transylwania”. Prezenty można odebrać bezpośrednio u sprzedawcy, w miejscu zakupu sprzętu Panasonic. Promocja rozpoczyna się 15 kwietnia 2013 roku i potrwa do wyczerpania zapasów.

Promocja

 

Odtwarzacze DMP-BDT330, DMP-BDT230 lub DMP-BDT130 – dlaczego warto?

 

 

Najwyższej jakości obraz z doskonałym odwzorowaniem barw w towarzystwie czystego dźwięku i najnowszych rozwiązań technologicznych to cechy charakterystyczne  najnowszej linii odtwarzaczy firmy Panasonic.

 

Modele DMP-BDT330, DMP-BDT230 oraz DMP-BDT130 są kompatybilne z VIERA Connect, opartej na chmurze platformie telewizyjnej firmy Panasonic, która umożliwia korzystanie z systemu kina domowego zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Platforma zapewnia dostęp nie tylko do programów tematycznych, ale i do gier, filmów na żądanie, a także serwisów Twitter, Facebook, YouTube czy Skype.

 

BDT130_frontBDT230_frontBDT330_front

Najnowsze odtwarzacze Blu-ray firmy Panasonic zapewniają również możliwość sieciowej transmisji wysokiej jakości dźwięku (zgodnego z DLNA), odtwarzania 192 kHz/32-bitowego dźwięku Audio DAC oraz zwiększania rozdzielczości do 4K (w przypadku modelu BDT330). Dodatkowo, wszystkie trzy modele objęte promocją obsługują funkcję konwersji obrazu z 2D na 3D. Użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko głębią i jakością obrazu, ale i bogactwem treści, do których dostęp zapewnia im wbudowany w odtwarzacze moduł Wi-Fi. Modele BDT330, BDT230 oraz BDT130 zostały ponadto wyposażone w przeglądarkę internetową z kursorem do łatwej nawigacji. Mają one także możliwość odtwarzania materiałów z zewnętrznego dysku twardego. Natomiast funkcja Display Miracast pozwala użytkownikowi w prosty i łatwy sposób przenieść obraz ekranu urządzenia mobilnego, np. własnych zdjęć i wideo zrobionych przy użyciu kamery smartfona lub tabletu, na ekran telewizora HD.

 

Panasonic niezmiennie dba o środowisko naturalne, dlatego odtwarzacze BDT330, BDT230 oraz BDT130 wyposażono w funkcje proekologiczne i ograniczające zużycie energii.

 

Sugerowane ceny modeli objętych promocją:

DMP-BDT330 – 1029  PLN

DMP-BDT230 –  129  PLN

DMP-BDT130 – 539  PLN

 

 

A może kino domowe? Zobacz, co mają do zaoferowania modele Panasonic SC-BTT400 oraz SC-BTT460  

 

Kino w domu to przyjemność, na którą każdy może sobie pozwolić. Modele Panasonic BTT400 oraz SC-BTT460 dostarczają użytkownikowi najwyższej jakości obraz 3D z poziomu jego domowej kanapy. Wyjątkowe doznania dopełnia  krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny, który zapewnia technologia głośników dwudrożnych.

BTT400_front

Obydwa modele oferują dostęp do opracowanej przez firmę Panasonic VIERA Connect – opartej na chmurze internetowej platformy telewizyjnej. Co więcej, urządzenia oferują cyfrowe złącze muzyczne do urządzeń iPod oraz iPhone, możliwość obsługi sieci Wi-Fi (WLAN) oraz standardu DLNA.

 

 

 

Najnowsze zestawy kina domowego FULL HD 3D Blu-ray Disc™ wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, takie jak Cinema Surround, która dostarcza użytkownikowi nieskazitelny dźwięk. W modelach SC-BTT400 oraz SC-BTT460 zestaw głośników 5.1 z systemem 3D Cinema Surround sprawia, że dźwięk dociera do użytkownika z każdej strony.  Jego czystość zapewnia LincsD-amp z technologią redukcji szumów Mash.BTT460_front

Użytkowników ucieszy także możliwość zdalnego sterowania za pomocą smartfona[1]. Wystarczy dotknąć ekranu smartfona czy tabletu albo przesunąć po nim palcem, aby wybrać dane polecenie lub wpisywać je na klawiaturze urządzenia mobilnego.

 

Warta uwagi jest też z pewnością funkcja DLNA, która ułatwia udostępnianie i przeglądanie zdjęć, muzyki oraz wideo w sieci domowej. Z jej pomocą użytkownik zyskuje dostęp do multimediów przechowywanych na centralnym serwerze niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu się znajduje.

 

Sugerowane ceny modeli objętych promocją:

SC-BTT400 – 1479 PLN

SC-BTT460  –  1799  PLN

 

 

Kup urządzenie – film dostaniesz gratis

 

Specjalnie dla osób, które zdecydują się na wybrany zestaw kina domowego lub odtwarzacz Blu-Ray, przygotowana została promocja, w ramach której przy zakupie można odebrać u sprzedawcy film i wypróbować go na nowym sprzęcie. Zarówno „Kot w Butach”, jak i „Hotel Transylwania”, to produkcje w standardzie 3D, które przeniosą widza w zupełnie inny wymiar rozrywki. Promocja trwa do wyczerpania zapasów i obejmuje modele odtwarzaczy DMP-BDT130, DMP-BDT230, DMP-BDT330 oraz kina domowe oznaczone jako SC-BTT400 i SC-BTT460.


[1] W urządzeniu mobilnym należy zainstalować odpowiednią aplikację, a system kina domowego musi być podłączony do tej samej sieci domowej.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl