Home / info / Nowa grajbelka LG

Nowa grajbelka LG

Najnowsza listwa dźwiękowa LG NB3530A jest doskonałym uzupełnieniem telewizora o przekątnej 42 cali. Można ją umieścić zarówno na półce pod naszym Smart TV, jak i przymocować do ściany. Grajbelkę wyposażono w Bluetooth, co umożliwia współpracę z telefonami komórkowymi i tabletami. W skład zestawu wchodzi również bezprzewodowy subwoofer odpowiedzialny za reprodukcję niskich częstotliwości. Całość – zarówno z telewizorem, jak i bez niego – prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością stanie się ozdobą każdego wnętrza. Więcej o NB3530A dowiecie się z poniższej informacji prasowej.

informacja prasowa

Speakerbar LG NB3530A z technologią Bluetooth
i bezprzewodowym subwooferem już w Polsce

03

Nowe urządzenie dedykowane 42-calowym telewizorom Smart TV od LG

Listwa głośnikowa LG NB3530A to nowy model od LG, stworzony głównie z myślą o właścicielach telewizorów o przekątnej 42-cali, który właśnie debiutuje na polskim rynku. Urządzenie wyposażono w technologię Bluetooth, umożliwiającą bezprzewodowe podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku oraz w bezprzewodowy subwoofer.

05

Pomimo niewielkich rozmiarów, LG NB3530A oferuje dźwięk o mocy 300W w systemie 2.1. Procesor 3D sound zapewnia trójwymiarowe brzmienie, które dodatkowo można polepszyć korzystając z jednego z wbudowanych ustawień. Listwę wyposażono w bezprzewodowy subwoofer, co pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem i nie martwić plątaniną kabli na podłodze.

01

Listwę wyposażono także w 2 wejścia optyczne, umożliwiające jednoczesne podłączenie dwóch różnych źródeł dźwięku, np. telewizora i konsoli. Zapewnia to większy komfort użytkowania i pozwala wygodnie przełączać się pomiędzy aktualnie używanymi urządzeniami. Dzięki technologii Bluetooth, do listwy można podłączyć zewnętrzne źródła dźwięku również bezprzewodowo. W ten sposób muzyka ze smartfona czy tabletu nabierze zupełnie nowego wymiaru.

NB3530A

Listwa LG NB3530A tworzy harmonijną całość z telewizorami o przekątnej 42’’. Odpowiednie wymiary urządzenia sprawiają, że dobrze komponuje się zarówno stojąc pod Smart TV, jak i przymocowana do ściany przy pomocy dostępnych w zestawie elementów mocujących.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl