Home / informacje prasowe / Nowa promocja Samsunga

Nowa promocja Samsunga

Telewizor plus Samsung Smart Pack to prawdziwe Smart TV

01.02.2018

Aby w pełni doświadczyć możliwości Smart TV niezbędny jest dostęp do wysokiej jakości filmów i seriali. I właśnie takie połączenie zapewnia oferta pakietów Samsung Smart Pack, która została przygotowana dla osób kupujących telewizory Samsung QLED TV, The Frame czy modele UHD (4K) z serii na 2017 rok. W zależności od zakupionego modelu Smart TV widzowie otrzymają w prezencie wielomiesięczny dostęp do wybranych aplikacji filmowych VOD oraz sportowych.  Dzięki temu od razu będą mogli cieszyć się wysokiej jakości rozrywką i sportem w domu.

Wprowadzając po raz pierwszy w zeszłym roku ofertę Smart Pack Samsung wyznaczył nowy standard i pokazał, jak powinny być sprzedawane telewizory Smart TV, aby w pełni wykorzystać ich potencjał. Dziś startuje oferta w nowej odsłonie. W zależności od modelu telewizora dostępne będą dwie wersje pakietów: Elite i Premium*.

Elite Smart Pack

Wybierając telewizory The Frame i QLED TV widzowie będą mogli skorzystać z Elite Smart Pack. Jest to najbogatszy z pakietów, który oferuje dostęp do HBO GO (na 3 miesiące), ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), ONET VoD.pl (6 miesięcy) oraz Player.pl (6 miesięcy). Użytkownicy będą mogli cieszyć się najlepszymi produkcjami filmowymi, serialowymi i transmisjami sportowymi w świetnej jakości. Z kolei fani sportu przeżyją niesamowite emocje śledząc mecze czołowych lig piłkarskich czy wyścigi Formula 1®.

Premium Smart Pack

Widzowie, którzy zdecydują się na zakup modeli Premium UHD MU9002, MU8002 i MU7002 oraz UHD z serii MU6000 będą mogli skorzystać z pakietu Premium Smart Pack. Zapewnia  on sześciomiesięczny dostęp do tysięcy filmów i seriali w serwisach FilmBox Live i Player.pl.

Aktywacja pakietów

Aby skorzystać z pakietów, po zakupie objętych promocją telewizorów, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

– zgodnie z regulaminem w ciągu 14 dni od zakupu należy zgłosić się do promocji, rejestrując zakup na  stronie www.smartpack.samsung.pl

– aktywować kody otrzymane mailem w terminie 14 dni od ich otrzymania, postępując zgodnie z instrukcjami.

* promocja trwa od 1 lutego 2018 r. do 15 kwietnia 2018 r. lub do wyczerpania puli kodów.

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl