Home / info / Nowe aplikacje

Nowe aplikacje

Firma Panasonic poinformowała o wprowadzeniu nowych aplikacji dla telewizorów Smart Viera. Dostępne są też aktualizacje wcześniejszych aplikacji. Szczegóły poniżej.

my home screen

KOMUNIKAT PRASOWY

Warszawa, 12 grudnia 2013

Panasonic zapowiedział aktualizacje oraz zupełnie nowe aplikacje dla platformy Smart VIERA. Nowe aplikacje obejmują usługę muzyki w streamingu Deezer, a także synchronizację z Google Calendar jako dodatek do funkcji platformy VIERA „My Home Screen”.

Aplikacje na platformę Smart VIERA pozwalają korzystać z szerokiej gamy programów i usług na dużym ekranie w takich kategoriach jak „wideo i filmy”, „zabawa”, „gry”, „wiadomości i pogoda” i wielu więcej. Nowe aplikacje wzbogacają platformę, zwiększając możliwości wyboru treści i usług, które są dostępne za pomocą jednego przycisku.

Najnowsza aktualizacja pozwala również na synchronizację kalendarzy Smart VIERA z Google Calendar. To pozwala na dodanie kalendarza do osobistego „My Home Screen” i jego aktualizację z Google Calendar za pośrednictwem telewizora. „My Home Screen” firmy Panasonic to innowacyjna funkcja personalizacji, która pozwala każdemu z domowników zebrać ulubione treści i aplikacje w jednym miejscu.

Wybór nowych aplikacji Smart VIERA dostępnych w Europie obejmuje:

Muzyka:

•    Deezer
Deezer to internetowy serwis muzyki w streamingu umożliwiający użytkownikom odsłuchiwanie ulubionych piosenek bezpośrednio na telewizorze. Stworzony w Paryżu serwis ma obecnie ponad 25 mln licencjonowanych utworów, ponad 30 000 kanałów radiowych i ponad 30 mln użytkowników.

Wideo i filmy:

•    Spuul
Spull stanowi globalny serwis streamingowy przeznaczony do odsłuchiwania indyjskich filmów i programów telewizyjnych, umożliwiający oglądanie zwiastunów i pełnometrażowych produkcji z Bollywood.

•    Bollywood Hungama
Bollywood Hungama (wcześniej znany jako IndiaFM.com) to serwis  z premierami Bollywood i muzyką indyjską. Aplikacja zapewnia dostęp do najnowszych wiadomości z Bollywood, plotki o celebrytach, a także informacje o najnowszych filmach prosto z Indii.

•    iROKOTV
Aplikacja iROKOTV zapewnia dostęp do płatnych i bezpłatnych filmów nigeryjskich „na życzenie”. Jest to jeden z pierwszych afrykańskich serwisów wideo umożliwiający darmowy i szybki dostęp do ponad 5 000 tytułów Nollywood.

•    TV3
Serwis TV3 zapewnia dostęp do treści katalońskiego kanału TV3 zarówno do najciekawszych materiałów z danego dnia, jak i do listy najczęściej oglądanych filmów w serwisie TV3alacarta.

Zdrowie i fitness:

•    HealthMeUp
Aplikacja HealthMeUp dostarcza treści z HealthMeUp.com – strony poświęconej fitnessowi i zagadnieniom zdrowotnym. Użytkownik zyskuje wskazówki i porady dotyczące diety, ćwiczeń, planów treningowych, a także przepisy kulinarne, z pomocą których można przyrządzić pyszne posiłki z niską zawartością tłuszczu.

Lifestyle:
•    Sweet’N’Spicy
Aplikacja Sweet’N’Spicy zapewnia duży wybór przepisów kulinarnych kuchni indyjskiej, dzięki czemu pozwala poszerzyć kulinarne horyzonty. Użytkownik ma do dyspozycji ponad 6 000 przepisów, w tym dania dla wegetarian i wegan. Przygotowanie potraw ułatwiają materiały wideo.

Sport:
•    Surfline
Surfline stanowi idealną aplikację dla wszystkich surferów, zapewniając użytkownikowi pakiet informacji na temat najlepszych miejsc do surfowania w Europie, wraz z materiałami wideo w jakości HD.

Wiadomości i pogoda:

•    Al Jazeera
Al Jazeera zapewnia dostęp do najnowszych wiadomości zarówno na żywo, jak i na żądanie, prosto z serwisu Al Jazeera. 24-godzinny kanał jest pierwszym międzynarodowym anglojęzyczny programem informacyjnym nadawanym z Bliskiego Wschodu na cały świat. Aplikacja umożliwia subskrypcję ulubionych tytułów, zebranie materiałów wideo do późniejszego obejrzenia, a także zapewnia dostęp do najnowszych nagłówków i tweetów, dzięki czemu użytkownik może być na bieżąco z najnowszymi informacjami z całego świata.

Aplikacje na platformę Smart VIERA nie wymagają zewnętrznych urządzeń lub komputera. Można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem jednego przycisku na pilocie VIERA lub poprzez bezpośredni link na ekranie startowym dostępnym na wszystkich kompatybilnych urządzeniach z serii VIERA.

Aby sprawdzić dostępność aplikacji na poszczególne urządzenia z serii VIERA, użytkownicy mogą skorzystać ze strony Panasonic Internet Apps Navigator: http://panasonic.net/avc/viera/global/connect_apps/index.html

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl