Home / info / Nowe aplikacje

Nowe aplikacje

W telewizorach Philips z funkcją Smart pojawiły się nowe aplikacje:

  • Cloud Explorer,
  • Deezer,
  • Gazeta.tv,
  • Pogody.TV,
  • Rockswap Adventures,
  • Sudoku.

foto (2)

Ww. aplikacje mozna znaleźć w zakładce App Gallery w menu Smart TV odpowiednich modeli telewizorów. Więcej informacji poniżej.

 

Warszawa, 27 września, 2013

Na platformie Philips Smart TV pojawiają się kolejne już w tym roku aplikacje.

Wśród nowo uruchomionych aplikacji, znajdują się Gazeta.tv, Deezer, Cloud Explorer, Pogody.TV, Sudoku oraz Rockswap Adventures.

foto (5)

Szczególnie cieszy nas uruchomienie aplikacji Gazeta.tv, która daje użytkownikom Philips Smart TV łatwy i szybki dostęp do treści video tej popularnej na polskim rynku grupy medialnej

– powiedział Radosław Wyszyński Country Manager TP Vision Poland Sp. z o.o.

Serwis Gazeta.tv proponuje materiały wideo pochodzące z Gazeta.pl, Tokfm.pl, Plotek.pl i innych serwisów internetowych grupy Agora. Wśród materiałów dominuje lifestyle, rozrywka, wiadomości i technologie. Partnerzy Gazeta.tv  to gwiazdy internetu, m.in.: Cezik, Niekryty Krytyk, Baśka, Lekko stronniczy, Wardęga, Matura to bzdura i inni.

Obecnie proponujemy użytkownikom Gazeta.pl ponad tysiąc materiałów wideo miesięcznie, z czego jedna czwarta – to produkcje własne. Wierzymy, że dynamiczny wzrost oglądalności naszych treści multimedialnych w ostatnich latach dodatkowo nabierze tempa dzięki kolejnym platformom dystrybucji, m.in. takim, jak odbiorniki telewizyjne.

– mówi Iwona Spórna, dyrektor ds. produkcji multimediów Agory.

Philips Smart TV jest pierwszą platformą Smart TV, na której pojawiła się aplikacja Gazeta.tv.

Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat 2010, 2011, 2012 oraz 2013. Aplikacja jest dostępna obecnie w seriach od 6 do 9 z 2013 roku w niższych seriach Smar TV z 2013 roku pojawi się po aktualizacji oprogramowania TV, które zostanie udostępnione jesienią 2013.

foto (4)

Deezer pozwala milionom użytkowników słuchać, udostępniać i odkrywać muzykę dzięki nieograniczonemu dostępowi do katalogu ponad 25 milionów piosenek z wysokiej jakości dźwiękiem. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat, 2012 (serie od 6 do 9) oraz 2013 (wszystkie produkty Smart TV).

Cloud Explorer to aplikacja oferująca dostęp na ekranie telewizora do multimediów przechowywanych w chmurze w serwisie Dropbox. Muzyka, zdjęcia oraz filmy wgrane przez użytkownika na jego własne konto są teraz łatwo dostępne na największym ekranie w domu. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z 2013 roku serie od 6 do 9.

Pogody.TV Aplikacja Pogody.TV umożliwia sprawdzenie w dowolnej chwili najnowszej prognozy pogody dla Polski, Europy lub świata. Proste i funkcjonalne menu umożliwia szybkie wybranie interesującego nas obszaru. Informacja przedstawiona jest w sposób dynamiczny w zależności od upływającego czasu. Pozwala to na zorientowanie się, co nas czeka w poszczególnych porach dnia. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat, 2012 (serie 6 do 9) oraz 2013 (serie 6 do 9).

foto (0)

Poprawne korzystanie z materiałów dostępnych w aplikacjach Smart TV na urządzeniach Philips wymaga łącza internetowego o przepustowości, co najmniej1,5 Mbit/s, a dla materiałów HD, co najmniej 4 Mbit/s.


© TV TEST 2013

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl