Home / informacje prasowe / Nowe telewizory C76 marki Thomson

Nowe telewizory C76 marki Thomson

THOMSON WPROWADZA NA RYNEK SERIĘ TELEWIZORÓW C76, OFERUJĄCYCH INNOWACYJNE DOŚWIADCZENIA WIZUALNE I ŁĄCZĄCYCH W SOBIE JAKOŚĆ OBRAZU Z ELEGANCKIM DESIGNEM

Seria telewizorów C76 miała swoją prapremierę w styczniu 2017 roku, na Targach Elektroniki Użytkowej w Las Vegas, a już w czerwcu Thomson wprowadził je na rynek. Telewizory C76 łączą w sobie jakość obrazu, realizm, dokładność kolorów i wyrafinowany design. Ponieważ są dostępne w trzech formatach – 49-, 55- i 65-calowym – wpasują się w każde wnętrze.

Thomson C76

Najwyższa jakość obrazu dzięki technologii wyświetlania Wide Color Gamut

W serii telewizorów Thomson C76 UHD znajdziemy ekrany w standardzie superwysokiej rozdzielczości (3840 x 2160 pikseli) – cztery razy większej niż w przypadku Full HD – a także wyjątkową jakość obrazu, uzyskiwaną dzięki możliwościom odtwarzania obrazu liczonym w ponad 8 milionach pikseli. Telewizory C76 korzystają z technologii High Dynamic Range (HDR), która wyostrza detal obrazu oraz dokładniej oddaje odcienie bieli i czerni. Dzięki technologii HDR oraz standardom HDR-10 i HDR HLG (Hybrid Log Gamma) uzyskuje się również szeroką gamę kolorystyczną. Technologia wyświetlania Wide Color Gamut umożliwia odtwarzanie odcieni kolorów, których zazwyczaj nie wyświetlają klasyczne modele ekranów, a także lepsze oddanie niuansów tonacji, dzięki czemu kolory nie sprawiają wrażenia wypłowiałych. Efektem jest obraz dokładnie oddający najdrobniejsze szczegóły, o wyrazistych kolorach i naturalnym naświetleniu.

Thomson C76

Linia C76: ultracienkie telewizory UHD LED z HDR-10 i Android TV

Seria C76 posiada zintegrowane, inteligentne funkcjonalności Android 6.0, w tym funkcję przeglądania Internetu, wyszukiwania głosowego, Chromecast oraz dostęp do Sklepu Google Play. Wszystkie telewizory w serii C76 UHD łączą się z Wi-Fi, Chromecast daje możliwość streamingu z telefonu komórkowego, a Bluetooth – podłączenia odbiornika do listwy głośnikowej lub do zestawu słuchawkowego.

W Sklepie Google Play użytkownicy telewizora C76 znajdą wszystkie aplikacje Androida do oglądania filmów i programów telewizyjnych, słuchania muzyki i dostępu do wydarzeń sportowych. Dzięki Google Cast użytkownicy zyskują możliwość szybkiego i łatwego odtwarzania w streamingu, z laptopa na ekranie telewizora, ulubionych materiałów wideo, gier i aplikacji. Eksploatację upraszcza również funkcja wyszukiwania głosowego Google.

Thomson C76

Linia C76 daje także bezpośredni dostęp do Netfliksa – największej na świecie platformy streamingu wideo, z setkami filmów i seriali telewizyjnych dostępnych za jednym kliknięciem przycisku „Netflix” w pilocie do telewizora. Netflix i Youtube są dostępne w serii C76 w technologii Ultra HD/4K. Telewizory linii C76 posiadają także 16 GB pamięci oraz złącze multimedialne USB do odtwarzania plików wideo.

Jeśli chodzi o udźwiękowienie, telewizory C76 wyposażono w wejście audio kompatybilne z Dolby Digital Plus oraz trzy wejścia HDMI, wszystkie najnowszego typu 2.0a oraz HDCP (zabezpieczenie treści cyfrowych wysokiej przepustowości) 2.2, w tym jedno kompatybilne ze standardem MHL.

Dzięki eleganckiemu designowi, smukłym liniom i cienkiej, metalowej ramie, telewizor C76 wtapia się harmonijnie we wnętrze i jest sam w sobie elementem dekoracyjnym.

Thomson C76

 

Telewizory Thomson serii C76 trafiły na rynek europejski w czerwcu i są dostępne w formatach 49”, 55″ oraz 65″.

Marka THOMSON

Ponieważ marka Thomson może poszczycić się bogatą, sięgającą 120 lat wstecz historią, stała się uczestnikiem przełomowych rewolucji technologicznych, zawsze dążąc do tego, by wypracowane innowacyjne rozwiązania były dostępne dla wszystkich. Obecnie marka Thomson pragnie wspierać klientów w codziennym funkcjonowaniu, w domu i poza nim, w oparciu o jeden z najszerszych asortymentów produktów oraz dzięki użytecznym, innowacyjnym, niezawodnym i stylowym rozwiązaniom obejmującym: telewizory/ systemy audio-wideo/ telefony/ komputery i tablety/ urządzenia podłączane/ drobne i duże urządzenia AGD/ urządzenia dla sektora opieki zdrowotnej
i dobrego samopoczucia.

Thomson to znak handlowy TECHNICOLOR (S.A.) lub jego podmiotów powiązanych.

Więcej informacji na stronie: http://www.thomsonconsumer.com/en?lang=en

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl