Home / info / Nowe Toshiby L1/W1

Nowe Toshiby L1/W1

Toshiba poinformowała, że pod koniec marca br. wprowadzi na nasz rynek małe telewizory z serii L1 i W1.

Toshiba 24W1333

Dostępne będą następujące modele:

  • 22L1333/22L1334
  • 24W1333/24W1334
  • 32W1333/32W1334

… w kolorach matowym czarnym (modele z końcówką 3) lub matowym białym (modele z końcówką 4):

dwa z boku_cr

Więcej informacji w filmie i komunikacie prasowym poniżej.


komunikat prasowy

 

 

 

Toshiba prezentuje nowe modele przystępnych cenowo płaskich telewizorów LED TV

Modele z serii L1 i W1 zapewniają doskonałą jakość obrazu i wysoką rozdzielczość przy zachowaniu małej przekątnej ekranu. Dostępne będą w dwóch wersjach – białej i czarnej, dzięki czemu łatwiej wkomponują się w każde pomieszczenie.

 

Warszawa, 15 marca 2013 Toshiba zaprezentowała pierwsze telewizory z nowych linii, które wprowadza na rynek w 2013 roku. Ich cechami charakterystycznymi są nowy design, dwa różne kolory obudowy i przystępna cena. Nowe serie telewizorów idealnie wpasują się do pokoju dziecinnego, sypialni, kuchni czy nawet studenckiej stancji. W skład serii L1 i W1 wejdą urządzenia o przekątnych ekranów od 22” (55 cm) do 32” (80cm), wszystkie z możliwością odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Dostępne będą też coraz popularniejsze, białe wersje urządzeń.

„W większości nowoczesnych gospodarstw domowych znaleźć można centralny, domowy system multimedialny z większym ekranem i wieloma szybkimi złączami, któremu towarzyszy jeden lub więcej mniejszych telewizorów w innych pokojach. Toshiba L1 i W1 doskonale wypełnią taką rolę, zwłaszcza modele w kolorze białym. Obecnie ludzie korzystają nie tylko z jednego, głównego odbiornika TV, ale także z kilku mniejszych urządzeń. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę na ten segment rynku i wprowadzamy telewizory, które oferują rzecz najważniejszą – wyjątkową jakość obrazu, nawet w wypadku ekranów o mniejszych przekątnych” – mówi Ivan Doubell, szef marketingu Toshiba Europe.

Pierwszy model z serii Toshiba L1 wyposażony jest w ekran Full HD o przekątnej 22” (55 cm). Linia W1 to z kolei ekrany 24- i 32-calowe (odpowiednio 61 i 80 cm). Obie serie wyposażone są w tuner DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, DVB-C dla telewizji kablowej oraz możliwość odbioru sygnału analogowego. Posiadają też złącze HDMI, pozwalające na podłączenie odtwarzacza Blu-Ray czy konsoli do gier oraz wbudowane złącze USB, z możliwością odtwarzania filmów i zdjęć z zewnętrznych nośników. Wszystkie dysponują imponującym, jak na swoją kategorię cenową, systemem dźwięku Dolby Digital Plus z technologią redukującą niedoskonałości skompresowanych formatów audio.

Jakość obrazu bez kompromisów

Nawet ekonomiczne modele Toshiba wyposażone są w zaawansowaną funkcję AMR (Active Motion & Resolution), która optymalizuje przetwarzanie obrazu przy scenach akcji czy podczas oglądania widowisk sportowych. Dzięki AMR problemy ze smużeniem obrazu, typowe dla telewizorów LED LCD należą już do przeszłości

Elegancja pasująca do każdego wnętrza

Seria L1 i W1 dostępna będzie w dwóch odmianach kolorystycznych – czarnym i białym. Dzięki temu możliwe będzie dobranie odpowiedniego odbiornika do różnych rodzajów kolorystyki wnętrz.

Pierwsze telewizory z serii Toshiba L1 and W1 będą dostępne w sprzedaży pod koniec marca tego roku.

© TV TEST 2013

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl