Toshiba UA6
Home / informacje prasowe / Nowe Toshiby z Androidem 9

Nowe Toshiby z Androidem 9

W sklepach spółki Euro-net pojawiły się nowe telewizory firmy Toshiba. Są to modele klasy budżetowej i podstawowej z wyświetlaczami LCD klasy 60Hz. Oto szczegóły.

Informacja prasowa frmy Vestel z 24 XI 2020 (wybrane fragmenty)

Najnowsze telewizory Toshiba z Android TV 9.0 i głośnikami Onkyo – kinowa uczta miłośników rozrywki w doskonałej cenie

[…]

Toshiba, kultowa marka znana z japońskiej niezawodności, wprowadza do Polski nową linię telewizorów 4K z Android TV 9.0 łączącą multimedialność z wysokiej klasy nagłośnieniem od Onkyo – japońskiej ikony hi-fi. A całość przy zachowaniu bardzo rozsądnych cen za wyjątkowo bogate wyposażenie od Toshiby.

Android TV 9.0 czyli OK Google

Każda z trzech wprowadzanych serii nowych telewizorów jest dostępna w pięciu rozmiarach (65, 58, 55, 50 i 43 cale). Wszystkie modele działają na najnowszej wersji platformy Android TV 9.0 Pie. Telewizory Android TV 9.0 zostały wyposażone w Asystenta Google, dzięki czemu możemy zadawać pytania, prosić o informacje, wyszukiwać głosowo miejsca czy rozrywkę. I to wszystko bez użycia klawiatury. Wystarczy powiedzieć OK Google, zadać pytanie do pilota, a Asystent Google odpowie wprost lub przekieruje na właściwą stronę z odpowiedziami oraz treściami video na YouTube.

[…]

Dzięki Google Play Store użytkownicy telewizorów Toshiba serii UA6B63DG, UA4B63DG otrzymują dostęp do tysięcy aplikacji i gier. Już na poziomie głównego menu pojawia się dostęp do serwisów streamingowych takich jak Netflix, Amazon Prime Video oraz YouTube. Dzięki Android TV użytkownicy w łatwy sposób mogą zainstalować kolejne aplikacje z polskojęzycznymi serwisami takimi jak HBO GO, Ipla, Rakuten, CDA czy Chili. W efekcie właściciel telewizora Toshiba z Android TV 9.0 może w łatwy sposób stworzyć sobie największe kino domowe świata.

O sile Android TV™ stanowi nie tylko łatwość obsługi. Nie mniej ważne dla użytkownika są poziom bezpieczeństwa i częste aktualizacje systemu, dzięki którym właściciele telewizorów Toshiba nie zostaną z przestarzałym sprzętem. Telewizory otrzymają aktualizację do 3 kolejnych wersji systemu Google.

Wbudowany Chromecast i Bluetooth

[…] Niezależnie od tego czy chcemy szybko wyświetlić na dużym ekranie TV muzyczny klip ze smartfonu czy też prezentację z laptopa, z pomocą przychodzi Chromecast. Bez czasochłonnej konfiguracji i podłączania kabli możemy powielić zawartość naszego ekranu i udostępnić obraz większej grupie widzów. Wystarczy uruchomić jedną z setek aplikacji wspierającą Chromecast i wybrać urządzenie, do którego skierujemy obraz i dźwięk. Co ważne, funkcja działa niezależnie od systemu operacyjnego naszego urządzenia. Windows, iOS, Android nie stanowią już problemu, aby cieszyć się obrazem na dużym ekranie TV Toshiby.

Modele Toshiba UA6B63DG, UA4B63DG posiadają również wbudowane moduły Bluetooth, które pozwalają na bezprzewodową komunikację z innymi urządzenia domowej rozrywki takimi jak np. laptop, słuchawki czy amplituner kina domowego. […] […]

Dolby Vision w Toshiba TV

[…] Amatorzy kina domowego z pewnością docenią zastosowanie technologii Dolby Vision oraz HDR10 rodem ze studiów filmowych Hollywood, które zapewniają bogatszą i żywszą paletę kolorów odtwarzając obraz zgodnie z intencjami twórców.

Dolby Vision HDR umożliwia odwzorowanie rekordowych 68 miliardów kolorów co ma przełożenie m.in. na widoczność i jakość detali podczas seansu. Dzięki dynamicznej kontroli metadanych, jeśli oglądamy film wykonany przy udziale tej technologii, mamy gwarancję, że widzimy obraz dokładnie tak jak wyobraził sobie to jego reżyser.

[…]

Sojusz Toshiba i Onkyo – lepsze wrażenia dźwiękowe

Najnowsze telewizory z linii Toshiba UA6B63DG oraz Toshiba UA4B63DG zostały wyposażone w głośniki legendarnej marki Onkyo. Ta japońska firma, autentyczna ikona hi-fi, znana audiofilom na całym świecie, od ponad 70 lat specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej wyrafinowanych technologii z zakresu audio, w tym kultowych głośników i amplitunerów kina domowego. Zastosowanie rozwiązań z półki premium w przystępnym segmencie cenowym jest czymś wyjątkowym na polskim rynku.

[…]

Różnice między modelami

Serie UA6B63DG i UA4B63DG charakteryzują się tymi samymi funkcjami, a różnią wyglądem podstawy.

UA6B63DG jest oparty na stylowej dużej stopie. Z kolei UA4B63DG charakteryzuje się dwiema nóżkami, które dają możliwości dostosowania soundbara.

Dostępność produktu

Modele Toshiba UA6B63DG, UA4B63DG w rozmiarach 43, 50, 55, 58, 65 są już dostępne w Polsce w sklepach Euro RTV AGD www.euro.com.pl oraz na www.oleole.pl.

Ceny z okazji Black Friday:

55UA6B63DG – 1899 PLN / Black Friday

65UA6B63DG – 2 699 PLN/ Black Friday

55UA2063DG – 1 699 PLN/ Black Friday

65UA2063DG – 2 699 PLN

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl