Home / info / Lewy ambasadorem

Lewy ambasadorem

Ten wpis mógłby się zaczynać słowami: „Znany piłkarz Robert Lewandowski został ……….”, ale ponieważ nie trzeba go chyba nikomu przedstawiać ograniczymy się do stwierdzenia, że szczegóły znajdziecie w poniższej informacji prasowej.

KOMUNIKAT PRASOWY

Lewandowski start108a

Robert Lewandowski ambasadorem linii telewizorów VIERA

Tegoroczna kampania jest kontynuacją współpracy Lewandowskiego z firmą Panasonic

Warszawa, 5 maja 2014 r. – Firma Panasonic rozpoczęła kolejny etap współpracy z Robertem Lewandowskim. Od początku maja piłkarz promuje nie tylko markę LUMIX, ale został również ambasadorem linii telewizorów VIERA oraz pozostałych urządzeń audio i video firmy Panasonic.

Ponad półroczna współpraca z Robertem Lewandowskim utwierdziła nas w przekonaniu, że ten światowej klasy napastnik doskonale sprawdza się zarówno na boisku, jak i na polu biznesowym. Cieszę się, że nasze aparaty LUMIX zdobyły jego uznanie i Robert zdecydował się zostać także ambasadorem produktów z serii VIERA oraz innych urządzeń audio i video. Jego osoba znakomicie wpisuje się w dynamiczny i nowoczesny wizerunek naszej marki

– powiedział Maciej Pączka, Dyrektor Marketingu firmy Panasonic na Europę Środkową i Wschodnią.

Robert Lewandowski_kampania VIERA_pion

Kontrakt z piłkarzem obowiązuje od 1 maja 2014 r. i obejmuje roczną współpracę na polskim rynku. Kampania reklamowa z udziałem Roberta Lewandowskiego zostanie zrealizowana głównie na nośnikach outdoorowych oraz on-line, a także poprzez kanały social media. Kampania skupi się na najnowszych modelach produktów Panasonic w kategorii telewizory (m.in. VIERA LED LCD AX800, AS800) i rozrywka domowa (systemy kina domowego – SC-BTT885, SC-BTT865, odtwarzacze Blu Ray – DMP-BDT700), które zostały zaprezentowane podczas Panasonic Convention w Amsterdamie.


Za przygotowanie kreacji nowej kampanii odpowiada agencja reklamowa Grupa3.

O telewizorach VIERA 

Telewizory 4K UHD firmy Panasonic z najnowszej serii VIERA AX800 zaprojektowano tak, aby zapewnić intensywne i realistyczne wrażenia kinowe w domowym zaciszu. Dzięki rozdzielczości 4K i zaawansowanym technologiom przetwarzania obrazu telewizory te maksymalizują jakość nie tylko treści 4K, ale również materiałów o niższej rozdzielczości, pokazując każdy subtelny niuans z niespotykaną szczegółowością. W serii AX800wykorzystano również panele LCD z nowym podświetleniem LED, które rozszerza przestrzeń barw, dostarczając kolorów w pełni wiernych oryginałowi.

 

O Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od czasu powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które w roku finansowym, zakończonym 31 marca 2013 r., zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 730 bilionów jenów (68 miliardów euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresemhttp://panasonic.net/lubhttp://panasonic.pl/.

Panasonic Polska – znajdź nas online!

http://www.facebook.com/panasonicpolska

http://www.youtube.com/PanasonicPolska

http://www.panasonic.pl

http://www.lumixgexperience.pl

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl