Home / info / Nowy interfejs telewizorów Panasonic [film]

Nowy interfejs telewizorów Panasonic [film]

Od wprowadzenia nowego interfejsu o nazwie My Home Screen do telewizorów marki Panasonic minęło już dobrych kilka lat. W tym okresie interfejs ten zdążył się zestarzeć i zaczął znacznie ustępować rozwiązaniom konkurencji. Na szczęście inżynierowie firmy Panasonic wsłuchali się w głosy użytkowników i recenzentów i wprowadzili kilka niezbędnych ulepszeń. Najważniejsze z nich to:

  • istotne zmniejszenie wielkich okrągłych ikon (nareszcie!!!),
  • przeniesienie ich na dół, dzięki czemu nie zasłaniają już całego ekranu,
  • wprowadzenie dwóch rzędów aplikacji: (1) głównego – z trzema fabrycznymi ikonami i możliwością dodawania kolejnych oraz (2) drugiego – z zainstalowaną fabrycznie aplikacją YouTube,
  • możliwość wyboru, ktory poziom, (1) czy (2), będzie się wyświetlał jako pierwszy po naciśnięciu przycisku „home” na pilocie zdalnego sterowania – do tego celu używamy ikony „rakiety kosmicznej” symbolizującej angielskie słowo „launch” czyli „start”.

Wczoraj, tj. 17 kwietnia 2018 roku, na oficjalnej konferencji Panasonica wprowadzającej nowe telewizory OLED i LCD miałem okazję po raz pierwszy zapoznać się z nowym interfejsem. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, a jak działa nowy My Home Screen 3.o możecie zobaczyć w poniższym filmie.

Moim zdaniem, nowy My Home Screen 3.0 w telewizorach Panasonic 2018 to krok w dobrą stronę – na tą zmianę czekało niecierpliwie wielu użytkowników i miłośników telewizorów tej marki. Dzięki Panasonic!

Tomasz Chmielewski

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl