Home / info / Nowy odtwarzacz 4K Sony już w sklepach

Nowy odtwarzacz 4K Sony już w sklepach

Niedawno w warszawskich sklepach MediaMarkt pojawił się najnowszy odtwarzacz Blu-ray 4K UHD firmy Sony. Model UBP-X700 jest mniejszy i tańszy niż wprowadzony wcześniej na rynek UBP-X800, co widać na poniższych zdjęciach.

Cena nowego odtwarzacza wynosi 1199 zł, czyli trzysta złotych mniej od modelu UBP-X800.

Więcej informacji w komunikacie prasowym poniżej:

INFORMACJA PRASOWA
[…] Obecna rodzina odtwarzaczy Blu-ray 4K Ultra HD powiększy się o model UBP-X700. W porównaniu ze standardowymi odtwarzaczami Blu-ray ten model odznacza się o wiele szerszym zakresem barw, kontrastu i jasności, dzięki czemu uzyskiwany obraz jeszcze wierniej naśladuje rzeczywistość.

[…]

Ponieważ obraz z nośników Blu-ray 4K Ultra HD cechuje się niebywałą szczegółowością, widzowie odnoszą wrażenie, że oglądają rzeczywistą scenę.

Dzięki obsłudze formatów HDR10 i Dolby Vision odtwarzacz X700 optymalizuje przesyłanie obrazu HDR do telewizora, zapewniając niespotykaną dotąd szczegółowość, kolorystykę i jasność.

Filmy i nie tylko

Odtwarzacz X700 pozwala oglądać wszystko, co tylko dusza zapragnie. Współpracuje z różnymi serwisami oferującymi strumieniowe przesyłanie obrazu 4K, takimi jakNetflix™, Prime Video™ czy YouTube™, w których na pewno nie zabraknie atrakcyjnych materiałów.

Obsługuje też szereg formatów audio i wideo zapewniających wysoką jakość, między innymi MP4, DSD i FLAC.

Łatwe przygotowanie do użycia

Odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD X700 i amplituner wielokanałowy DH790 mają smukłe obudowy o małych wymiarach i z łatwością mieszczą się w każdym mieszkaniu.

Odtwarzacz UBP-X700 będzie można nabyć od stycznia 2018 r.

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl