samsung logo
Home / informacje prasowe / Nowy player już w Samsungach

Nowy player już w Samsungach

Informacja prasowa firmy Samsung

Nowa wersja aplikacji player.pl na Samsung Smart TV

Nowa wersja popularnej aplikacji player.pl jest już dostępna na Samsung Smart TV. Czytelna nawigacja pozwala łatwo wejść do filmowo-serialowego świata ulubionych bohaterów.

Ostatnie dwa lata przyniosły prawdziwy przełom na rynku telewizorów, zarówno jeśli chodzi o jakość obrazu, jak i sposób korzystania z ekranu w domu. Polacy kupują coraz więcej telewizorów Ultra High Definition (4K). W 2017 stanowiły one około 30 proc. sprzedaży, a rok później już ponad połowę. Z kolei w przypadku firmy Samsung ten trend zaznacza się jeszcze wyraźniej. Najnowsze dane pokazują, że już ponad 80 proc. kupowanych telewizorów tej marki to modele 4K. Warto także podkreślić, że coraz większą popularność zyskują modele Smart TV, czyli telewizory, które podłączamy do Internetu. Doskonałym przykładem są nowe QLED TV, które do sieci podłącza już 80 proc. użytkowników.

Dzięki nowej aplikacji i doskonałej jakości telewizorów Samsung użytkownicy mogą oglądać nowości z wiosennej ramówki TVN i Discovery Polska w jakości 4K. Wśród nich są najnowsze produkcje, takie jak „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Diagnoza”, czy „Chyłka – Zaginięcie”

– mówi Maciej Gozdowski, managing director, player.pl.

Dostęp do aplikacji możliwy jest także za granicą. Z myślą o Polakach mieszkających w Wielkiej Brytanii oferta player.pl na telewizory Samsung Smart TV została rozszerzona o kanały live: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24.

Świat Smart TV

Nowa wersja aplikacji player.pl dostępna jest bezpłatnie na wszystkich telewizorach Samsung Smart TV. Można ją pobrać ze sklepu z aplikacjami „Apps”. Aby mieć ją zawsze pod ręką wystarczy dodać ją do strony głównej – korzystając z opcji „dodaj do strony głównej”. Dzięki temu będzie wyświetlać się w dolnym pasku nawigacji.

Telewizory Samsung Smart TV wykorzystują system Tizen, który uznawany jest za jeden z najbardziej stabilnych, rozbudowanych i przyjaznych. Samsung Smart TV to nie tylko dostęp do serwisów VoD, ale także inne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z telewizora. Przykładem może być płynna współpraca z urządzeniami mobilnymi, dzięki której smartfon z powodzeniem może zastąpić pilota.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl