Home / info / Nowy TVN Player

Nowy TVN Player

Joanna Górska, szefowa Zespołu PR Grupy TVN, przesłała nam informacje o zmianach w usłudze TVN Player. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

informacja prasowa

 

 

18 września, 2013r.

 

 

TVN Player w nowej odsłonie!

Drugi rok działalność platforma TVN Player świętuje nowościami. Personalizacja, rekomendacje i nowa wyszukiwarka obok zmienionej szaty graficznej to część zmian w popularnym serwisie VOD.

moj_player

Jednym z ważniejszych elementów modernizacji serwisu jest nowa, ulepszona wyszukiwarka. Zastosowany w niej został mechanizm sugestii i podpowiedzi. Po wpisaniu w okno wyszukiwanej frazy, system pokazuje nie tylko listę sugerowanych tytułów w formie tekstu, ale również grafiki odnoszące się do wybranych programów.

wyszukiwarka

W pracach nad nowymi funkcjonalnościami oprócz grona ekspertów brali udział także użytkownicy TVN Player. Chcieliśmy maksymalnie dopasować się do ich oczekiwań.

– mówi Maciej Cieślak, Szef TVN Player

Kolejną nowością jest osobista strefa w serwisie, tzw. „Mój player”. Dostępna jest dla zalogowanych użytkowników (logować można się również za pomocą popularnych serwisów społecznościowych).

moj_player_ulubione

„Mój player” zapewnia szybkie i łatwe dotarcie do najczęściej oglądanych programów, umożliwia zarządzanie „Ulubionymi” i powiadamia nas o nowych odcinkach. TVN Player daje teraz możliwość stworzenia własnej ramówki – użytkownik wybiera ulubione pozycje dzięki czemu dostaje powiadomienia i rekomendacje oraz w szybki sposób może dotrzeć do programów, których oglądanie przerwał.

W strefie „Mój player” można również korzystać z listy pozycji „Rekomendowanych” – czyli programów dobranych dla każdego zalogowanego użytkownika. Ta nowość w TVN Player – sprawia że oferta serwisu staje się zindywidualizowana w zależności od preferencji użytkownika. Moduł „Rekomendowanych” pojawia się na stronie głównej serwisu zaraz po zalogowaniu.

kontynuujogladanie

W okresie testowym nowy TVN Player poszerzy ofertę prapremier dla zalogowanych użytkowników o serial „Prawo Agaty”.

Warto również zwrócić uwagę na odświeżoną szatę graficzną serwisu. Przejrzysty i bardziej intuicyjny układ eksponuje imponującą bibliotekę treści, ułatwia nawigację (czytelny podział programów na kategorie tematyczne, kanały telewizyjne itp.) umożliwiając zarazem szybsze dotarcie do ulubionych filmów.

 

Platforma wideo na żądanie TVN Player zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia 2011 roku. Oferowała wówczas głównie seriale oraz programy znane z kanałów TVN. Po dwóch latach działalności biblioteka TVN Playera zawiera ponad 9,5 tys. pozycji w tym pozycje produkowane wyłącznie dla serwisu np.: „Lekarze po godzinach”. Wszystkie materiały wideo dostępne w TVN Player, dostępne są w wysokiej jakości.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl