Home / info / Pa, pa kable!

Pa, pa kable!

Nowe, bezprzewodowe soundbary Samsunga można kupić już za 2999 złotych. Ich niewątpliwą zaletą jest brak kabli.

hw-f751-003-right-perspective-10-silver-2

Ponadto wyposażono je w lampy próżniowe oraz  funkcję Anynet+ (HDMI-CEC), która umożliwia prostą obsługę telewizora i innych podłączonych urządzeń. Jest to kolejne udogodnienie – nie trzeba mieć pilota do każdego urządzenia, wystarczy jeden. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

 

informacja prasowa

 

 

 

2.1 kanałowe modele Soundbar Samsung HW-F750 i HW-F751 zapewniają przestrzenny dźwięk bez plątaniny kabli. Wyposażone w przedwzmacniacz z lampami próżniowymi dostarczają słuchaczom kryształowo czysty i ciepły dźwięk oraz zachwycają nowoczesnym, stylowym wzornictwem.  

Samsung HW-F750 i HW-F751 o mocy całkowitej (RMS) 310W to niepowtarzalne doznania dźwiękowe, dla nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi wyposażonemu w lampy próżniowe, dźwięk zyskuje dodatkową oktawę bez zniekształceń. Ponadto, lampy próżniowe w czasie pracy emitują ciepłą, łagodną poświatę.

samsung-soundbar-hw-f750-2

Maksimum wygody zapewnia funkcja SoundShare, która pozwala bezprzewodowo połączyć listwę głośnikową z telewizorem za pomocą technologii Bluetooth, która umożliwia też bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z smartfonów czy tabletów.

hw-f751-002-front-silver

Soundbary Samsung HW-F750 i HW-F751 to systemy z oddzielnym, bezprzewodowym aktywnym subwooferem, który można ustawić w dowolnym miejscu, aby uzyskać optymalne nagłośnienie pomieszczenia. Stylowe, metalowe obudowy, pasują wzornictwem do najnowszej linii telewizorów Samsung. Sprawia to, że urządzenie nada nowoczesnego charakteru każdemu wnętrzu.

Wyrafinowany świat dźwięków
Soundbary Samsung wyposażone zostały w unikalną technologię Samsung Crystal Amplifier Pro, która tworzy świat dźwięków o niewiarygodnej czystości. Obraz wyświetlany na ekranie może być dodatkowo wzbogacany o doskonały dźwięk 3D Sound Plus. Opcja Vertical Surround tworzy natomiast wyjątkową przestrzeń dźwięku, która potęguje radość słuchania.

hw-f751-004-dynamic-silver-2

Funkcja Smart Volume odpowiada za inteligentną regulację głośności. Soundbary Samsung korzystają z zaawansowanej technologii równoważenia dźwięku i intuicyjnie dostosowują poziom głośności w czasie rzeczywistym, tworząc precyzyjnie dostrojoną do akcji filmu przestrzeń dźwiękową. Smart Volume utrzymuje też równowagę dźwiękową pomiędzy wyświetlanymi scenami, co znacząco wpływa na komfort odbioru przez użytkowników. W zestawach dostępne są zaawansowane formaty Dolby Digital i DTS oraz system automatycznej kalibracji dźwięku (ASC).

hw-f751-001-front-silver-1

Wiele możliwości podłączenia
Podłączanie i instalowanie soundbarów Samsung jest łatwe dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth. Zapewniono także obsługę zwrotnego kanału audio (Audio Return Channel, ARC). Wystarczy ustawić system przed telewizorem i podłączyć go za pomocą jednego kabla HDMI. Modele HW-F750 i HW-F751 zostały też wyposażone w funkcję Anynet+ (HDMI-CEC), która umożliwia prostą obsługę telewizora i innych podłączonych urządzeń. Dzięki temu użytkownik potrzebuje tylko jednego pilota, za pomocą którego steruje wszystkimi urządzeniami (pilot posiada funkcję automatycznego przełączania trybów).

Wykorzystując technologię Bluetooth można wykorzystać soundbary także jako zestaw odtwarzający muzykę z tabletów, smartfonów czy pamięci USB.

Samsung HW-F750 i HW-F751 odtwarzają formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, WMV, OGG, FLAC.

Bezprzewodowe Soundbary 2.1 Samsung są dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:

  • HW-F750 – 2999 PLN
  • HW-F751 – 2999 PLN

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl