Home / info / Panasonic odkrywa karty

Panasonic odkrywa karty

Opis najnowszej gamy telewizorów Panasonica na rok 2019 znajdziecie tutaj.

Informacja prasowa firmy Panasonic

Premiery produktowe Panasonic na rok 2019

Dziś w siedzibie firmy Panasonic odbył się prawdziwy festiwal produktów mających wejść na rynek w 2019 roku. Swojej premiery doczekały się prawdziwe gwiazdy elektroniki, o których szczegółowo opowiedzieli specjaliści z każdej kategorii.

Warszawa, 21 marca 2019 r. — Rok 2019 w firmie Panasonic to rok pełen technologicznych nowości. Japońska marka wprowadza na rynek dwa nowe telewizory OLED ukazujące fikcyjną rzeczywistość w niemal całkowicie realistycznej wersji.

Ponadto warto zwrócić uwagę na obszar audio- mini i micro wieże- gadżety, które nadadzą nowego sensu słowom „udana impreza”.

A dla tych lubiących bezwzględnie zatopić się w dźwiękach odtwarzanej muzyki Panasonic przygotował szeroki wybór słuchawek zarówno nausznych jak i dousznych.

Szczególną uwagę należy zwrócić również na obszar produktów do pielęgnacji ciała, który w tym roku doczekał się największej ilości premier. Uwagę zainteresowanych przykuły nie tylko golarki i depilatory, ale także szeroki wybór irygatorów i szczoteczek elektronicznych.

Do głośno oklaskiwanych pełnoklatkowych Lumixów z serii S, ofertę produktów do utrwalania obrazu wzbogaciły również zaprezentowane dziś dwa aparaty kompaktowe: Lumix FZ1000 II oraz Lumix TZ95.

Smaku całemu spotkaniu dodały produkty z linii Experience Fresh, czyli nowa mikrofalówka oraz wyciskarka wolnoobrotowa.

Na koniec warto wspomnieć o totalnej nowości na polskim rynku, czyli oczyszczaczach powietrza sygnowanych logo Panasonic. I choć w Polsce Oczyszczacze Panasonic są nowością, to firma z Osaki ma już 50 letnia historię w ich produkcji.

Telewizory

TX-65GZ2000E

Wyjątkowy telewizor OLED to najpotężniejszy model w gamie firmy Panasonic jest wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood. Oferuje zmodernizowany inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu wiernie odwzorowuje wizję filmowca, zapewniając oszałamiającą jakość odwzorowania kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości.

TX-65GZ1500E

Ten model zapewnia nowe wrażenia wizualne połączenie z bogatym dźwiękiem zapewnianym przez innowacyjny głośnik rotacyjny. Inteligentny procesor HCX PRO wyświetla szczegóły z precyzyjnym kontrastem i ulepszoną gradacją. Technology Dolby Visionä i HDR 10+ gwarantują wyświetlenie realistycznego obrazu.

TX-50GX830E

Przedstawiciel telewizorów LED 4K 2019 z technologią HDR Bright Panel Plus zapewnia widoczność wszystkich detali w rozdzielczości 4K.

Technologie dynamicznych metadanych Dolby Vision i HDR10+ zapewniają wierną reprodukcję poszczególnych scen, podczas gdy technologia Dolby AtmosÒ przenosi widza w sam środek akcji z zapierającym dech w piersiach realizmem.

Modele OLED swoja premierę rynkową będą miały na przełomie czerwca i lipca. Ceny będą zaczynały się od 7999 pln. Natomiast modele LED będą dostępne w sklepach już w maju i ceny rozpoczną się od 2599 pln.

Audio

SC- TMAX10

System wieżowy TMAX10 łączy wygodę i mobilność pionowych systemów głośnikowych Panasonic Urban Audio, z maksymalną mocą dźwięku oferowaną przez systemy trzyczęściowe. Potężny dźwięk, z super mocnym basem, podświetlenie przedniej części, karaoke z obsługą dwóch mikrofonów do śpiewania w duecie z przyjaciółmi i rodziną oraz sterowanie rodem z szaf grających oferowane przez aplikację Panasonic MAX Juke sprawiają, że ten jednoelementowy system audio spełni wszystkie wymagania dla sprzętu na imprezy.

Model TMAX10 będzie można nabyć już od września. Cena produktu jest w chwili obecnej jeszcze nieznana.

SC- HC410

Mikro wieża, która dzięki swojemu prostemu kompaktowemu kształtowi
z eleganckimi akcentami pasuje do każdego wnętrza.

Nowa funkcja Space Tuneä optymalizuje dźwięk odpowiednio do lokalizacji, zapewniając autentyczną akustykę i fantastyczne brzmienie.

Mikro wieże pojawią się w sieciach sprzedaży od kwietnia i będę dostępne w cenach od 779 pln.

Soundbary

SC-HTB900

Ten model dostarczy każdemu widzowi doskonałych wrażeń kinowych poprzez wydobywający się dźwięk. SC-HTB900 to model z wyższej półki, wyposażony w najnowsze technologie dźwięku. Oferuje obsługę najnowszych formatów audio, takich jak Dolby Atmos® i DTS:X™. Niezrównany, dynamiczny dźwięk będzie się rozchodził w przestrzeni każdego użytkownika, zapewniając realistyczne wrażenia kinowe.

SC-HTB700

System głośników tego modelu oferuje różne tryby dźwięku, zapewniając doskonałą jakość bez względu na gatunek odtwarzanej muzyki. Obsługuje on najnowsze formaty audio, takie jak Dolby Atmos® i DTS:X™. Został zaprojektowany tak, aby mocny i dynamiczny dźwięk rozchodził się we wszystkich kierunkach, zapewniając realistyczne, kinowe wrażenia.

Modele soundbarów wejdą na rynek czerwcu i będą w cenach od 2499 pln.

Słuchawki

RP-HTX90

Słuchawki bezprzewodowe HTX90NE są wyposażone w funkcję redukcji szumów, dzięki której słuchacz całkowicie zanurzy się w świecie najwyższej jakości dynamicznej muzyki, nie martwiąc się jakimikolwiek odgłosami z otoczenia. Kształty retro i klasyczne kolory będą doskonale pasować do każdego stylu.

Słuchawki będą dostępne w sprzedaży od maja ich cena zaczynać się będzie od 599pln

RP-HF410BE

Nauszne słuchawki RP-HF410B umożliwiają bezprzewodowy odbiór sygnału dzięki technologii Bluetooth, a ponadto charakteryzują się modną, minimalistyczną stylistyką. 30-milimetrowe głośniki z magnesem neodymowym gwarantują wyraziste, potężne basy oraz czyste brzmienie partii wokalnych. System Extra Bass (XBS) obejmuje funkcję Acoustic Bass Control (regulacji basów) odpowiadającą za optymalizację przepływu powietrza przez filtr oraz obwód dostrajania dźwięków umożliwiający wzbogacanie i pogłębianie basów przy jednoczesnym ograniczeniu ich zniekształcania.

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży ich cena zaczynać się będzie od 179pln

RP-NJ310BE

Słuchawki RP-NJ310B wyróżniają się kompaktową stylistyką i głęboką. Kształt głośników w stylu double-hold sprawia, że słuchawki nosi się z łatwością, ponieważ dokładnie dopasowują się do uszu i nie wypadają z nich. Słuchawki są bezprzewodowe, a jednocześnie lekkie, kompaktowe i wygodne. W pełni naładowane słuchawki RP-NJ310B mogą pracować bez przerwy przez 6 godzin. Funkcja szybkiego ładowania pozwala użytkownikowi naładować baterię w 15 minut, gdy szykuje się on do wyjścia z domu — to wystarczy na 70 minut odtwarzania.

Słuchawki będą dostępne w sprzedaży od kwietnia ich cena zaczynać się będzie od 169pln

Pielęgnacja Ciała

Irygatory

EW 1511W503

Akumulatorowy irygator do jamy ustnej z technologią ultradźwiękową EW1511 to urządzenie, które za pomocą silnego, wzmocnionego technologią ultradźwiękową strumieniowi wody wypłukuje powodujące choroby przyzębia bakterie ukryte
w kieszonkach przy zębnych.

Irygator będzie dostępny w sprzedaży od maja, jego cena zaczynać się będzie od 89 euro

EW1311G301

Irygator, który daje możliwość wyboru między silnym a delikatnym strumieniem z pęcherzykami powietrza. Dwa różne strumienie pozwalają czyścić przestrzenie zębowe, kieszonki przyzębie i aparaty ortodontyczne.

Irygator będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia, jego cena zaczynać się będzie od 89 euro

Urządzenia kuchenne

Ofertę małych urządzeń kuchennych do przygotowywania świeżych, zdrowych posiłków powiększyła się o kuchenkę mikrofalową oraz wyciskarkę wolnoobrotową.

Kuchenka mikrofalowa

GT — NN‑GT45K

Do nowej linii kuchenek mających dziś swoją premierę rynkową należy inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem z serii GT — NN‑GT45K.

Serwowanie rodzinnych posiłków z wykorzystaniem kuchenki z serii GT o pojemnościach 31 l staje się jeszcze łatwiejsze dzięki technologicznym innowacjom zastosowanym w tej z serii, do których należy czujnik Genius zapewniający idealne wyniki gotowania i odgrzewania, a także nowy program Junior Menu do przygotowywania puree warzywnych i owocowych oraz owsianki.

Nowa kuchenka mikrofalowa zawita do sklepów w Maju. Będzie można ją nabyć już w cenie 899 pln.

Wyciskarka wolnoobrotowa

MJ-L700

Nowa wyciskarka MJ‑L700 z wlotem o szerokości 75 mm idealnie nadaje się do wyciskania soku z całych owoców, minimalizując w ten sposób utratę wartości odżywczych owoców i warzyw. Mniejsze składniki, np. marchewki, można dodawać do wyciskarki podczas pracy przez mały otwór bez potrzeby otwierania głównego wieka. Można również dokładnie i skutecznie wyciskać twardsze składniki, takie jak imbir. Dzięki funkcji zabezpieczającej wyciskarki MJ‑L700 dzieci mogą również bezpiecznie uczyć się zdrowego gotowania: zasilanie wyciskarki jest wyłączane automatycznie po otwarciu wieka.

Wyciskarka MJ-L700 w pojawi się na rynku w kwietniu w cenie od 1199 pln.

Aparaty fotograficzne

Po 10 latach produkcji aparatów bezlusterkowych LUMIX jest najbardziej doświadczoną marką w swojej klasie. Promujemy wizję „zmiany oblicza fotografii” polegającej na wprowadzeniu innowacji w branży aparatów i zapoczątkowaniu trendu korzystania z aparatów systemowych zarówno do zdjęć, jak i rejestracji obrazów ruchomych. W ciągu ostatnich 10 lat coraz więcej marek zaczęło naśladować to, co z dumą rozpoczęliśmy w 2008 r. od aparatu LUMIX G1.
Jako uzupełnienie oferty naszych dobrze przyjętych aparatów typu Mikro Cztery Trzecie*4 opracowaliśmy bezkompromisowy, bezlusterkowy system pełnoklatkowy, czyli serię LUMIX S. Jest to propozycja dla użytkowników doceniających innowacyjność oraz najwyższą jakość formatu, który otworzy dla nas kolejny segment rynku.

Lumix DC-S1

Aparat S1 zaprojektowano jako uniwersalne narzędzie o rozdzielczości 24,2 megapikseli i szerokiej gamie funkcji wideo, między innymi z odczytem całej matrycy w 4K 30p/25p w celu zachowania natywnego kąta wyświetlania z dołączonego obiektywu.

Lumix DC-S1R

Aparat S1R to bezlusterkowy pełnoklatkowy aparat o najwyższej rozdzielczości z CMOS 47,3 megapikseli, który zapewnia wyjątkową jakość obrazu profesjonalnym fotografom oczekującym od aparatu unikalnych szczegółów i precyzji.

Modele z serii S będą dostępne w sprzedaży od kwietnia w cenach od 10700 pln.

Lumix DC-FZ1000II

To doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają bezkompromisowego aparatu hybrydowego. Dzięki dużej 1-calowej matrycy i jasnemu obiektywowi LEICA z 16-krotnym zoomem optycznym można wykonać duże zbliżenia przy zachowaniu najlepszej jakości obrazu.

Lumix DC-TZ95

Zaprezentowany dziś kompaktowy aparat w kieszonkowej obudowie wyposażony jest w obiektyw LEICA z potężnym zoomem i ogniskową od 24 mm do 720 mm, a także w niezwykle wydajną matrycę MOS (20,3 megapiksela) pomoże każdemu miłośnikowi fotografii łatwo utrwalać wspomnienia z podróży.

Kompaktowe modele aparatów Lumix dostępne będą w sieciach sprzedaży maja, a ich ceny rozpoczną się od 450 euro.

Oczyszczacze powietrza

Powietrze wewnątrz pomieszczeń może być znacznie bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Wraz ze „świeżym” powietrzem do mieszkania dostaje się wiele zanieczyszczeń, nieprzyjemnych zapachów, bakterii, wirusów, alergenów i lotnych związków organicznych. Dzięki oczyszczaczom powietrza Panasonic modelom typu F-VXR90G czy F-VXR70G oraz pozostałych wszyscy mieszkańcy w dużo mniejszym stopniu będą narażeni na niepożądane działanie wszelkich zanieczyszczeń powietrza. Oczyszczacze Panasonic mają 5 wyjątkowych czujników takich jak: wykrywanie obecności człowieka, natężenie oświetlenia, wysoka czułość (np. na kurz domowy), zapach i wilgotność. Dzięki tym unikalnym technologiom oczyszczacze powietrza japońskiego producenta są urządzeniami które wykorzystywane będą przez cały rok, dzięki czemu powietrze w domu będzie zawsze czyste i zdrowe.

Więcej informacji na temat wszystkich nowości produktowych Panasonic można uzyskać na stronie www.panasonic.com.

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w opracowywaniu zróżnicowanych technologii elektronicznych oraz rozwiązań z zakresu elektroniki powszechnego użytku, wyposażenia domów i motoryzacji, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Firma, która w 2018 r. obchodziła 100‑lecie istnienia, objęła zasięgiem swojej działalności cały świat i obecnie zarządza 591 filiami oraz 88 przedsiębiorstwami stowarzyszonymi. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2018 r. zanotowały one skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 61,4 miliarda euro. Poświęcając się tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje w różnych grupach produktowych, firma wykorzystuje swoje technologie, aby zapewnić klientom lepsze życie i lepszy świat. Więcej informacji o firmie Panasonic znajduje się pod adresem: http://www.panasonic.com/global.

Opis najnowszej gamy telewizorów Panasonica na rok 2019 znajdziecie tutaj.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl