Home / info / Panasonic sponsorem

Panasonic sponsorem

Już za kilka minut będziecie mogli zobaczyć nowy program TVN – „Bitwa o Dom”. Jego sponsorem jest firma Panasonic, której sprzęty będą wykorzystywane w aranżacjach walczących rodzin. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

 

komunikat prasowy

 

 

 

Firma Panasonic jest sponsorem najnowszej produkcji TVN – programu „Bitwa o Dom”, który emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 10:55 w okresie od 7 kwietnia do 30 czerwca. W ramach tej produkcji osiem rodzin walczących o mieszkanie będzie mogło wykorzystać w swoich aranżacjach urządzenia Panasonic.

 

Bitwa o Dom_logo(1)

 

Panasonic przekaże na potrzeby programu sprzęty, w które uczestnicy będą mogli wyposażyć swoje mieszkanie. Wśród urządzeń znalazły się telewizory plazmowe z najnowszych serii VT60 i ST60, a także telewizory LED z oferty na 2013 rok z serii DT60 i ET60. Dodatkowo uczestnicy będą mieli do dyspozycji kamerę HC-X920, a także aparaty LUMIX G3 i G5 oraz aparat kompaktowy LUMIX FZ200. Uczestnicy będą też mogli korzystać ze sprzętów z kategorii Home Audio Video takich, jak:mini system hifi SC-PMX5, kino domowe SC-BTT460, odtwarzacz Blu-ray DMP-BDT230 oraz soundbar SU-HTB527.

 

Panasonic udostępni też uczestnikom programu sprzęt AGD i beauty: czajnik, kawiarkę i toster z docenianej pod względem designu serii Breakfast Collection, a także stylowe szczoteczki soniczne, golarki, żelazka i irygatory. Firma przekazała także większe sprzęty takie jak pralki (modele NA-140VS4WGN i NA-168VG4WGN), suszarki do ubrań (NH-P80S1 i NH-P80G1WGN), a także wyposażenie kuchni czyli lodówki (modele NR-B32FW2-WE i NR-B32FX2-XE) oraz mikrofalówki (NN-GD351WEPG oraz NN-GD361MEPG) . Kontakt z bliskimi członkowie ośmiu rywalizujących rodzin, będą mogli utrzymywać dzięki telefonom Panasonic DECT KX-TG1712, KX-TG2512, KX-TG6711. Członkowie jury przez cały czas trwania programu korzystają tabletów Panasonic Toughpad FZ-A1 Natomiast uczestnicy dostali na czas programu trwałe laptopy Panasonic Toughbook – CF-C1, CF-29, CF-30 oraz CF-31.

 

Uczestnicy programu projektują, wyposażają oraz urządzają mieszkania na jednym z podwarszawskich osiedli – Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim, a ich starania oceniane są przez jury składające się z Małgorzaty Rozenek, Natalii Nguyen oraz Tomasza Pągowskiego. Zwycięzcy programu, którzy zostaną wyłonieni przez jury i będą wybrani w głosowaniu smsowym przez widzów w trakcie finału na żywo, wprowadzą się do urządzonego przez siebie mieszkania. Produkcja oprócz swojego rozrywkowego charakteru ma również aspeky edukacyjny i lifestyle’owy – widzowie będą mogli usłyszeć od ekspertów praktyczne porady dotyczące dekoracji wnętrz.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl