Home / info / Philips 55OLED754 – test

Philips 55OLED754 – test

W sklepach dostępnych jest wiele modeli telewizorów OLED, co oznacza, że wybór nie jest prosty i łatwy. W trochę lepszej sytuacji są ci konsumenci, którzy planują zakup najtańszego telewizora OLED, który, choć będzie kosztował niemało, da im przeskok jakościowy, o którym tak marzą, użytkując na codzień np. ekran LCD sprzed pięciu czy więcej lat.

Spośród modeli na rok 2019, w klasie najtańszych OLED-ów, o kieszeń krajowego konsumenta rywalizują głównie:

To właśnie ten ostatni telewizor miałem ostatnio okazję testować dzięki uprzejmości sklepu x-kom.pl.

Philips 55OLED754

Choć 55-calowy OLED marki Philips z serii 754 nie był wolny od wad, pozostawił po sobie pozytywne wrażenie.

Pełną recenzję i test telewizora Philips 55OLED754 znajdziecie na portalu Geex.

Tomasz Chmielewski

W sklepach dostępnych jest wiele modeli telewizorów OLED, co oznacza, że wybór nie jest prosty i łatwy. W trochę lepszej sytuacji są ci konsumenci, którzy planują zakup najtańszego telewizora OLED, który, choć będzie kosztował niemało, da im przeskok jakościowy, o którym tak marzą, użytkując na codzień np. ekran LCD sprzed pięciu czy więcej lat. Spośród modeli na rok 2019, w klasie najtańszych OLED-ów, o kieszeń krajowego konsumenta rywalizują głównie: LG OLED55B9, Panasonic 55GZ950 oraz Philips 55OLED754 To właśnie ten ostatni telewizor miałem ostatnio okazję testować dzięki uprzejmości sklepu x-kom.pl. Choć 55-calowy OLED marki Philips z serii 754 nie był wolny…

Philips 55OLED754

ocena ogólna

Bardzo dobry

Mocny zawodnik wśród najbardziej przystępnych telewizorów OLED. Philips 55OLED754 oferuje bardzo wysoką jakość obrazu i niezwykle atrakcyjny wygląd, choć radość nieco mącą mankamenty funkcjonalne systemu Saphi. Mimo to polecam.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl