Philips 55OLED805 TV
Home / info / Philips 55OLED805 – test

Philips 55OLED805 – test

Ten telewizor otrzymał w roku 2020 nagrodę Stowarzyszenia EISA i został okrzyknięty „Best Buy OLED TV”, czyli dosłownie po naszemu „najlepszym zakupem w kategorii telewizorów OLED”. Czy rzeczywiście jest tak dobry jak o nim mówią? Czy rzeczywiście jest lepszy od rywali? Sprawdziłem to dla Was, a moje obiektywne ustalenia znajdziecie w recenzji na portalu Geex.

AmbiOLED. Test i recenzja telewizora Philips 55OLED805

TCh

Telewizory na Ceneo.pl
Ten telewizor otrzymał w roku 2020 nagrodę Stowarzyszenia EISA i został okrzyknięty "Best Buy OLED TV", czyli dosłownie po naszemu "najlepszym zakupem w kategorii telewizorów OLED". Czy rzeczywiście jest tak dobry jak o nim mówią? Czy rzeczywiście jest lepszy od rywali? Sprawdziłem to dla Was, a moje obiektywne ustalenia znajdziecie w recenzji na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/ambioled-test-i-recenzja-telewizora-philips-55oled805/ TCh

Philips 55OLED805

ocena ogólna

niezwykły

Nie ulega wątpliwości, że Philips 55OLED805 jest bardzo dobrym telewizorem, a w niektórych kategoriach jakości obrazu należy do ścisłej światowej czołówki. Prawdą jest też, że w kilku ważnych dla jakości obrazu obszarach dał się wyprzedzić konkurencji.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl