Home / info / Philips a dostęp do funkcji Smart – oficjalna odpowiedź producenta

Philips a dostęp do funkcji Smart – oficjalna odpowiedź producenta

Trzy dni temu opublikowałem informację o braku funkcji Smart w niektórych starszych urządzeniach audio-wideo Philipsa. Powtórzmy, że problem nie dotyczył telewizorów, lecz odtwarzaczy Blu-ray i zestawów kina domowego produkowanych przez Gibson Innovations. Dziś otrzymalem oficjalną odpowiedź od pani Karoliny Kłopotowskiej z polskiego oddziału firmy Gibson. Oto jej tekst (żółte podkreślenia pochodzą od redakcji):

Komunikat dotyczący Smart TV

Informacja dotycząca aktualizacji funkcji Smart TV

Drodzy Konsumenci,

W odpowiedzi na komunikat dotyczący aktualizacji funkcji Smart TV (Informacja dotycząca aktualizacji ustawień funkcji Smart TV dla produktów: Zestawy kin domowych Philips, Odtwarzacze Blu-Ray Philips oraz Odtwarzacze Multimedialne HD Philips), pragniemy przekazać Państwu dodatkowe informacje: W celu zapewnienia podstawowej funkcjonalności, kompatybilności oraz wydajności produktów, Gibson Innovations wprowadził nową wersję oprogramowania dla produktów z funkcją Smart TV. Wykaz produktów objętych zmianą można znaleźć w załączonym pliku PDF: Lista produktow

Aktualna wersja oprogramowania umożliwia korzystanie z najczęściej używanych aplikacji poprzez wbudowaną przeglądarkę internetową. Konsument ma dostęp do szerokiej gamy wcześniej używanych aplikacji i jest w stanie nadal z nich korzystać.

philips box_cr

Staramy się aktywnie poszukiwać rozwiązań, które pozwolą nam w przyszłości uniknąć ewentualnych niedogodności związanych z użytkowaniem naszych produktów. W przypadku napotkania problemów z modelem niewymienionym w pliku powyżej, prosimy o kontakt zgodnie z poniższą instrukcją. Zapraszamy do kontaktu z lokalnym przedstawicielem firmy poprzez telefon, email lub czat. Aby znaleźć odpowiedni kontakt, prosimy kliknąć w poniższy link oraz przejść do opcji kontaktu dla produktów Dźwięk i Obraz (kino domowe, urządzenia audio/video, telefony DECT, akcesoria PC i inne). Nasi konsultanci służą wsparciem technicznym oraz bezpośrednią pomocą w przypadku jakichkolwiek utrudnień związanych ze sprzętem. Dziękujemy.

przejdź do kontaktu

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl