Home / info / Philips coraz bardziej Smart

Philips coraz bardziej Smart

Od kilku dni w telewizorach Philipsa dostępne są nowe aplikacje internetowe:

  • VoD Onet,
  • Filmbox Live oraz
  • Tuba.fm

starpic

Dodatkowe aplikacje, tj.:

  • TVN Player oraz
  • WP.TV

zostaną udostępnione jeszcze w marcu br.

Komunikat prasowy

 

 

TP Vision Poland w marcu uruchamia 5 nowych aplikacji na telewizorach Philips Smart TV

  • Od 1 marca 2013 w portalu Philips Smart TV dostępne są nowe aplikacje: VoD Onet, Filmbox Live oraz Tuba.fm
  • Trzy wyżej wymienione aplikacje pojawią się w zakładce App Gallery w menu Smart TV odpowiednich urządzeń do końca dnia 1 marca 2013
  • Jeszcze w marcu zostaną uruchomione dwie kolejne usługi TVN Player oraz WP.TV

Warszawa, 1Marca, 2013 – TP Vision umacnia pozycję marki Philips na rynku Smart TV udostępniając nowe aplikacje dedykowane dla telewizorów łączących się z Internetem.

Wśród aplikacji, które zostały uruchomione 1 marca znajdą się VoD Onet, Filmbox Live, Tuba.fm.

„Jednym z kluczowych celów, jakie postawiliśmy sobie w 2013 roku jest zagwarantowanie użytkownikom Philips Smart TV dostępu do najpopularniejszych na polskim rynku treści VoD oraz Catch up TV. Uruchomienie takicaplikacji jak VoD Onet oraz Tuba.fm to zdecydowany krok w tym kierunku” powiedział Radosław Wyszyński Country Manager TP Vision Poland Sp. z o.o.

Aplikacja VoD Onet na Philips Smart TV umożliwia dostęp do serwisu VoD.pl (Grupa Onet.pl), jednego z najpopularniejszych serwisów filmowych w Polsce. W swojej ofercie, oprócz popularnych seriali, programów telewizyjnych, wciągających dokumentów oraz specjalnie wyselekcjonowanych bajek posiada także bazę kilkuset filmów ze światowej i polskiej kinematografii. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat 2010, 2011 oraz 2012.

Tuba.FM w Philips Smart TV oferuje pełny dostęp do muzycznych hitów ze wszystkich dekad muzycznych oraz do najnowszej muzyki popularnej i alternatywnej z Polski i ze świata. W aplikacji można też słuchać na żywo popularnych stacji radiowych, m.in. Radia Złote Przeboje, Radia Roxy czy Radia TOK FM. Tuba udostępnia też ponad dwieście stacji gatunkowych, np. Rock, Pop, Dance, Polskie Przeboje, itp., pięćset stacji grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także duży wybór kanałów specjalnych, np. z muzyką dla dzieci, muzyką do uprawiania sportu czy muzyką relaksacyjną. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat 2010, 2011 oraz 2012.

Filmbox Live to aplikacja oferująca dostęp do kilkuset filmów fabularnych, nagrań sportów walki, relacji z pokazów mody, programów dokumentalnych a także umożliwiająca oglądanie na żywo popularnych kanałów filmowych i tematycznych jak Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Filmbox Extra, Fightbox HD, Fashionbox HD i Docubox HD. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat 2009, 2010, 2011 oraz 2012.

Jeszcze w marcu TP Vision rozszerzy ofertę aplikacji Smart TV o dwie kolejne pozycje:

TVN Player to najlepsze seriale, show, filmy, programy rozrywkowe i publicystyczne. W ofercie platformy znajduje się ponad 6500 pozycji, w tym również bajki dla najmłodszych widzów. Serwis oferuje blisko 50 godzin nowych materiałów każdego tygodnia i nielimitowany dostęp do produkcji archiwalnych. Tylko w TVN Player, jeszcze przed premierą w telewizji, zobaczysz najnowsze serialowe hity.

WP.TV to stały, bezpłatny dostęp do materiałów pochodzących z największej polskiej internetowej platformy telewizyjnej – WP.TV. Aplikacja pozwala oglądać wybrane odcinki najpopularniejszych, autorskich serii wyprodukowanych przez ekipę Wirtualnej Polski, takich jak Polandia, Uliczny Kombajn, Upd@te, Plotkarnia czy Gwiazdy. Do dyspozycji telewidza udostępnianych jest 30 najnowszych odcinków każdej serii.

Poprawne korzystanie z materiałów dostępnych w aplikacjach Smart TV na urządzeniach Philips wymaga łącza internetowego o przepustowości, co najmniej 1,5 Mbit/s, a dla materiałów HD, co najmniej 4 Mbit/s.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl