Home / soundbary / Philips CSS5530 – test

Philips CSS5530 – test

Wiele osób chciałoby doświadczać w domowych pieleszach dobrodziejstw dźwięku przestrzennego, ale obawia się komplikacji związanych z doborem, instalacją i obsługą skomplikowanego zestawu 5.1. Rozwiązaniem są gotowe zestawy oferowane przez wielu producentów. W ofercie marki Philips taką rolę spełnia model CSS5530 o przydomku „Zenit”.

Ten zestaw kina domowego ma następujące parametry:

 Philips CSS5530 Zenit
przetworniki w jedn. centr. 3 x okrągły średniotonowy
przetworniki w gł. bocznych i tylnych 1 x kopułkowy wysokotonowy

2 x okrągły średniotonowy

przetworniki w subwooferze 1 x 14,5 cm niskotonowy
moc wyjść. głośnika centralnego 40 W
moc wyjść. głośników satelitarnych 40 W
moc wyjść. subwoofera 220 W

Pełny test tego interesującego urządzenia znajdziecie na portalu Benchmark.

Tomasz Chmielewski

Wiele osób chciałoby doświadczać w domowych pieleszach dobrodziejstw dźwięku przestrzennego, ale obawia się komplikacji związanych z doborem, instalacją i obsługą skomplikowanego zestawu 5.1. Rozwiązaniem są gotowe zestawy oferowane przez wielu producentów. W ofercie marki Philips taką rolę spełnia model CSS5530 o przydomku "Zenit". Ten zestaw kina domowego ma następujące parametry:  Philips CSS5530 Zenit przetworniki w jedn. centr. 3 x okrągły średniotonowy przetworniki w gł. bocznych i tylnych 1 x kopułkowy wysokotonowy 2 x okrągły średniotonowy przetworniki w subwooferze 1 x 14,5 cm niskotonowy moc wyjść. głośnika centralnego 40 W moc wyjść. głośników satelitarnych 40 W moc wyjść. subwoofera 220 W…

Philips CSS5530

ocena ogólna

Niezły.

Łatwy w instalacji i prosty w obsłudze zestaw kina domowego, który pod względem efektów przestrzennych zapędza niemal wszystkie soundbary w przysłowiowy "kozi róg".

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl