Home / soundbary / Philips Fidelio B1 – test

Philips Fidelio B1 – test

Philips B1 jest jednym z najmniejszych soundbarów, jakie można obecnie kupić. Zwracamy uwagę, że soundbar B1 nosi przydomek Fidelio, co oznacza, że należy do najwyższej, wyjątkowej serii urządzeń Philisa, w której znajduje się także obecny flagowiec z Dolby Atmos – B8 (w trakcie testów). Producent reklamuje model B1 jako tiny, but mighty, co oznacza „mały, ale mocny”. W naszym teście sprawdzamy, czy to aby nie przechwałki.

Philips B1 jest jednym z najmniejszych soundbarów, jakie można obecnie kupić. Zwracamy uwagę, że soundbar B1 nosi przydomek Fidelio, co oznacza, że należy do najwyższej, wyjątkowej serii urządzeń Philisa, w której znajduje się także obecny flagowiec z Dolby Atmos - B8 (w trakcie testów). Producent reklamuje model B1 jako tiny, but mighty, co oznacza "mały, ale mocny". W naszym teście sprawdzamy, czy to aby nie przechwałki. Pełny test soundbara Philips Fidelio B1 znajdziecie na stronie Benchmark.pl Tomasz Chmielewski      

Philips Fidelio B1

ocena ogólna

Dobry.

Philips Fidelio B1 to wyjątkowe urządzenie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przy telewizorze potrzebne jest małe pudełko z mocnym dźwiękiem i ciekawymi efektami przestrzennymi.

Pełny test soundbara Philips Fidelio B1 znajdziecie na stronie Benchmark.pl

Tomasz Chmielewski

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl