Home / info / Philips gra!

Philips gra!

Najnowsze słuchawki firmy Philips wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe. Dzięki nim zyskuje się subtelne cieniowanie wokalu i głębsze basy. Co więcej tłumią one odgłosy otoczenia. Są bezprzewodowe i zostały wyposażona w mięciutkie poduszeczki, które zapewniają komfort i swobodę ruchów. Więcej na ten temat w poniższej informacji prasowej.

informacja prasowa

 

 

 

Dźwięk bezprzewodowy wysokiej jakości dzięki doskonałej izolacji dźwięków otoczenia – nowe słuchawki Philips!

Korzystając z wyjątkowo wygodnego zestawu słuchawkowego SHB7000, można bezprzewodowo słuchać muzyki oraz wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne przez wiele godzin. Urządzenie oferuje łączność Bluetooth, wysokiej jakości 40-milimetrowe przetworniki neodymowe i miękkie poduszki nauszne, co gwarantuje wygodę i swobodę ruchów. 

SHB7000_01

Szukasz zestawu słuchawkowego, który zapewni Ci bogatszy dźwięk z większą liczbą szczegółów? 40-milimetrowe przetworniki neodymowe, małe, ale niezwykle potężne, wytwarzają silne pole magnetyczne. Zyskasz subtelne cieniowanie wokalu i głębsze basy i usłyszysz nowe szczegóły, nawet w dobrze znanych utworach.

Elementy nauszne tłumią odgłosy otoczenia, aby Twoja muzyka pozostała tylko Twoją!

Jeśli chodzi o nieograniczoną przyjemność płynącą ze słuchania muzyki oraz łatwe przełączanie między utworami i połączeniami telefonicznymi, nic nie jest w stanie równać się z technologią Bluetooth! Aby posłuchać ulubionych hitów, wystarczy sparować zestaw słuchawkowy firmy Philips ze smartfonem lub tabletem obsługującym technologię Bluetooth. Jedno dotknięcie intuicyjnych przycisków sterujących, które znajdują się na słuchawkach, pozwala zmniejszyć głośność lub wstrzymać odtwarzanie utworu podczas odbierania i wykonywania połączeń.

SHB7000_04

Zaawansowane funkcje redukcji echa i szumów zapewniają czysty dźwięk podczas rozmów.

Nowy zestaw słuchawkowy Bluetooth pozwala wybrać pomiędzy połączeniem Bluetooth a połączeniem przewodowym poprzez gniazdo jack 3,5 mm. Możesz sparować go z każdym urządzeniem Bluetooth i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w najwyższej jakości. Możesz też podłączyć go do gniazda jack 3,5 mm i cieszyć się taką samą zniewalającą jakością odsłuchu. Wybór należy do Ciebie.

W zestawie słuchawkowym są miękkie, skórzane poduszki nauszne, które obejmują kontur ucha tak lekko i bezpiecznie, że zapomnisz, że masz je na sobie! Oprócz wygodnego noszenia na każdej głowie niezależnie od kształtu zapewniają one także dobre odizolowanie. Czy znasz lepszy sposób, by zatopić się w muzyce bez żadnych zakłóceń?

Pełna regulacja pałąka umożliwia komfortowe dopasowanie słuchawek. Poręczny przewód USB 0,6 m umożliwia łatwe ładowanie produktu za pośrednictwem komputera.

 

Rekomendowana cena detaliczna słuchawek SHB7000 wynosi 359pln.

 SHB7000_03

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl