philips abbey road studios
Home / informacje prasowe / Philips partnerem Abbey Road Studios

Philips partnerem Abbey Road Studios

Informacja prasowa firmy TP Vision

Philips TV oficjalnym partnerem telewizyjnym Abbey Road Studios

Amsterdam – 23 stycznia 2019 r. – Legendarne studio nagrań Abbey Road Studios ogłosiło nawiązanie strategicznej współpracy z TP Vision, licencjobiorcą marki Philips w zakresie projektowania, sprzedaży, marketingu i produkcji telewizorów. Na mocy podpisanej umowy TP Vision zostanie oficjalnym partnerem telewizyjnym Abbey Road Studios.

U podstaw współpracy leży misja obu firm, czyli dążenie do doskonałości. Abbey Road skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produkcji, a TP Vision dokłada wszelkich starań, aby telewizory Philips oferowały najwyższą jakość obrazu. Oprócz podkreślenia europejskiego rodowodu obu marek, współpraca TP Vision z Abbey Road Studios ma zaowocować innowacyjnymi, powstałymi w Europie produktami z najwyższej półki. Partnerzy skupią się nie tylko na dbałości o wyjątkowe efekty wizualne, ale także zrealizują wspólnie dodatkowe projekty w studiach Abbey Road.

Studio Abbey Road zostanie wyposażone w telewizory o różnej wielkości i różnych parametrach technicznych. Jednym z nich będzie znakomity i wielokrotnie nagradzany telewizor OLED+ 903, który zwyciężył w dwóch przeprowadzonych niedawno niezależnych testach jakości obrazu, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. OLED+ 903 posiada także wyjątkowy system dźwiękowy zaprojektowany wspólnie z firmą Bowers & Wilkins, oficjalnym dostawcą monitorów studyjnych i słuchawek dla Abbey Road Studios.

Telewizory Philips pojawią się w pomieszczeniach nagraniowych, reżyserkach i ogólnodostępnych przestrzeniach Abbey Road Studios.

Komentując nowe partnerstwo, Martijn Smelt, szef marketingu TP Vision, powiedział:

Zawarliśmy szereg umów na współpracę partnerską z czołowymi europejskimi markami, które podzielają nasz etos i pasję. Abbey Road Studios to legendarna marka, która od dziesięcioleci symbolizuje wszystko, co najlepsze w produkcji muzycznej. Cieszę się, że ekipa studia będzie propagować kulturę doskonałości wraz z TP Vision i wybrała telewizory Philips, wiedząc, że marka nasza będzie najlepszym partnerem telewizyjnym.

Jeremy Huffelmann, dyrektor ds. współpracy partnerskiej Abbey Road Studios, tak skomentował podpisanie umowy:

Cieszymy się z nawiązania współpracy partnerskiej z firmą Philips, która podziela nasze zaangażowanie w dostarczanie doskonałych technicznie produktów oraz pasję do innowacji i kunsztu wykonania. Współpracując z firmą TP Vision, możemy nadal ulepszać nasze usługi audiowizualne w studio, aby zaoferować naszym klientom jak najlepsze warunki pracy, nieprzerwanie eksplorując domenę dźwięku i obrazu, która jest sednem istnienia Abbey Road.

***

O Abbey Road Studios

Abbey Road Studios to najsłynniejsze studio nagrań na świecie i prawdziwa globalna ikona muzyki. Studia nagraniowe są naszpikowane innowacyjnymi technologiami rejestracji dźwięku, akustyki i wszystkim, co wiąże się z przeszłością, teraźniejszością i przyszłością rozwoju muzyki. To właśnie w tym legendarnym, mającym 87 lat kompleksie studyjnym stosującym pionierskie rozwiązania technologii nagraniowej powstała niezliczona ilość kultowych albumów. Nagrywali tu między innymi The Beatles, Florence + The Machine, Pink Floyd, Kanye West, Ed Sheeran, Oasis, Sam Smith, Lady Gaga, The 1975, Brockhampton czy Adele. W studiu powstały także ścieżki dźwiękowe do takich filmów jak trylogia „Władca pierścieni”, wszystkie części „Harry’ego Pottera”, oscarowe „Grawitacja” i „Kształt wody”, „Czarna pantera” czy „Mission: Impossible – Fallout”. Więcej informacji na stronie www.abbeyroad.com

Philips TV należy do TP Vision, który jest wyłącznym właścicielem marki i silnym graczem w cyfrowym świecie wirtualnej rozrywki. TP Vision koncentruje się na produkcji, rozwijaniu i sprzedaży telewizorów Philips w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, Ameryce Południowej, Indiach i wybranych krajach Azji i Pacyfiku oraz sprzętu audio na całym świecie. TP Vision bazuje na doświadczonym zespole projektantów i europejskim dziedzictwie marki Philips TV oraz doskonałym działaniom operacyjnym, elastyczności i technologicznej innowacyjności TPV. Dzięki tej kombinacji TPV produkuje najwyższej klasy telewizory – inteligentne, a zarazem intuicyjne w obsłudze, charakteryzujące się wyjątkową stylistyką, dzięki czemu dostarcza użytkownikom doskonałe wrażenia w czasie oglądania telewizji. Dzięki telewizorom Philips, TP Vision jest światowym liderem na rynku hotelarsko-gastronomicznym. TP Vision zatrudnia blisko 2000 osób w kilku lokalizacjach na całym świecie i jest w 100% własnością TPV, jednego z wiodących na świecie producentów monitorów i telewizorów LCD, wprowadzającego na rynek chiński telewizory marki Philips. TPV rośnie wykorzystując ekonomię skali i kluczowe kompetencje w zakresie badań i rozwoju, produkcji, wydajności logistycznej i jakości.

Informacje podane w komunikacie są aktualne w dniu publikacji, ale mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie znaki towarowe wymienione w niniejszej informacji prasowej są własnością ich właścicieli.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl