Home / info / Nowe plazmy

Nowe plazmy

Doskonały obraz w najlepszym wydaniu, 51 lub 64 cale, Smart Hub, AllShare, Facebook, Twitter, sterowanie gestami lub głosem, dwa ulubione kanały na jednym ekranie, dopracowana stylistyka… Ideał??? Nie, to tylko najnowszy telewizor firmy Samsung.

Więcej na ten temat poniżej.

 

 

informacja prasowa

 

 

 

Telewizory plazmowe Samsung serii F8500 na nowo definiują odwzorowanie czerni na ekranie. Technologia Real Black Pro sprawia, że jej odcienie są bogatsze i głębsze niż w jakichkolwiek innych telewizorach dostępnych obecnie na rynku. Panel Super Contrast rozjaśnia ekran, maksymalizując kontrast i zapewniając niespotykanie żywy obraz. Częstotliwość odświeżania obrazu wynosząca aż 600Hz to idealna oferta dla wszystkich fanów sportu i dynamicznego kina. Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub a także sterowanie urządzeniem za pomocą głosu i gestów dopełniają całości czyniąc z plazm serii F8500 ofertę doskonałą.

f8500pedf12

Doskonały obraz w najlepszym wydaniu
Nowy panel Super Contrast zastosowany w telewizorach plazmowych Samsung serii F8500 z rozmiarami ekranów 51″ i 64″ zwiększa jasność ekranu, podczas gdy technologia Real Black Pro zapewnia niezrównaną głębię odcieni czerni, gwarantując najlepszy kontrast wśród telewizorów plazmowych dostępnych obecnie na rynku. Dzięki zastosowaniu technologii Motion Judder Canceller zapobiegającej efektowi smużenia oraz częstotliwości odświeżania obrazu o wartości aż 600Hz (Subfield Motion), ruch na ekranie jest wyrazisty a obraz niezwykle płynny. Docenią to w szczególności fani programów sportowych oraz kina akcji. Ponadto, procesor obrazu 3D HyperReal Engine zapewnia kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami 3D. Seria F8500 zapewnia najwyższe standardy jakości obrazu, który zabiera w niesamowitą podróż za każdym razem gdy włączymy telewizor.

Smart Hub kluczem do świata emocjonującej rozrywki
Odnowiony interfejs użytkownika Samsung Smart Hub zapewnia dostęp do funkcji rekomendującej najpopularniejsze filmy i programy telewizyjne. Ponadto użytkownik może korzystać z ulubionych aplikacji, zdjęć, filmów i muzyki. Co więcej, może udostępniać zawartość swoim znajomym w serwisach Facebook i Twitter, a nawet prowadzić rozmowy wideo przez Skype’a. Natomiast Samsung AllShare pozwala stworzyć bezprzewodową sieć domową, tak aby domownicy mogli korzystać z zawartości pochodzącej z kompatybilnych urządzeń.

ikona samsung

Smart TV – telewizor, który rozumie Twoje potrzeby
Dzięki funkcji sterowania telewizorem za pomocą głosu i gestów, użytkownicy plazm Samsung mogą teraz spędzać więcej czasu oglądając to, na co mają ochotę, zamiast nieustannie „skakać” po kanałach. Polecenia głosowe wydawane w ramach funkcji Voice Interaction sprawiają, że można naturalnym głosem poprosić swój Smart TV o zaproponowanie najchętniej oglądanych filmów i programów TV. Dzięki funkcji S Recommendation telewizor pomoże odnaleźć film lub program telewizyjny, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród innych widzów, co ułatwia wybór spośród ogromnej liczby kanałów dostępnych obecnie w telewizji. Rekomendacje programów wyświetlane są zaraz po włączeniu telewizora.

Najbardziej zaawansowany sposób sterowania telewizorem
Rewolucyjny system rozpoznawania poleceń głosowych oraz intuicyjny czujnik ruchu sprawią, że telewizory plazmowe Samsung serii F8500 przeniosą użytkownika w prawdziwie futurystyczny świat rozrywki. Kiedy widz pragnie się zrelaksować, ale nie może znaleźć pilota, wystarczy, że powie „Włącz się”  lub pomacha ręką. Do dyspozycji mamy ponad 200 komend głosowych i kilka gestów, które  ułatwiają sterowanie telewizorem i wykonywanie takich funkcji  jak zmiana kanału czy dostosowanie poziomu głośności.

Plazmy serii F8500 zostały też wyposażone w specjalnego, dotykowego pilota. Wystarczy wywołać klawiaturę ekranową i poruszając palcem po dotykowym gładziku na pilocie palcem wybrać kanał. Telewizor od razu przekieruje użytkownika na właściwy program.

Dwa ulubione kanały na jednym ekranie!
Dzięki podwójnemu tunerowi TV, nie ma możliwość przegapienia ulubionego programu. Funkcja umożliwiająca oglądanie dwóch różnych kanałów na dwóch różnych urządzeniach pozwala na jednoczesne śledzenie dwóch ulubionych programów. Dzięki niej użytkownik może emocjonować się zmaganiami sportowymi, w czasie gdy cała rodzina oglądać będzie ulubiony serial.

Dopracowana stylistyka
Telewizory plazmowe Samsung serii F8500 charakteryzują się dopracowanym, harmonijnym wzornictwem z metalu, które sprawia, że urządzenie doskonale wygląda w każdym wnętrzu. Wychodząc poza standardowe rozwiązania stosowane przy projektowaniu podstaw do telewizorów, Samsung stworzył urządzenia o doskonałym kształcie. Wyjątkowa forma obudowy z metalowym wykończeniem sprawia, że telewizor prezentuje się niemal jak dzieło sztuki. Ta nowoczesna koncepcja podkreśla siłę i piękno metalu, a przy tym wygląda oszałamiająco, dodając uroku każdemu wnętrzu.

 

Sugerowane ceny detaliczne:

  • PS51F8500SL – 9999 zł
  • PS64F8500SL – 14499 zł
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl