polecane telewizory na Euro 2024
zdjęcie: Samsung
Home / info / Polecane telewizory na Euro

Polecane telewizory na Euro

Ci, którzy dobrze wiedzą, jaki telewizor wybrać są niestety w mniejszości. Większość zwyczajnych konsumentów bardzo często czuje się przytłoczona liczbą dostępnych modeli i różnorodnością rozwiązań technicznych. Widać to na dobrze na portalach społecznościowych, gdzie codziennie ktoś pyta „jaki telewizor do x tysięcy złotych?”

Pamiętaj, że za niemal każdy sprzedany telewizor sprzedawca w sklepie stacjonarnym otrzymuje nagrodę. W przypadku jednych marek są to nagrody większe (np. 100 zł), w przypadku innych mniejsze. Wiadomo zatem, że sprzedawca poleci raczej ten model, za który ma większą nagrodę lub prowizję. Nawet jeśli ten słabiej nagradzany jest lepszy. Proszę o tym pamiętać. Pieniądze rządzą.

Jeżeli nie ufasz sprzedawcy, zaufaj recenzentowi z 14-letnim doświadczeniem w recenzowaniu telewizorów. Każdego roku własnoręcznie testuję ponad 50 różnych modeli telewizorów i choć nie wiem wszystkiego, trochę się na ekranach znam. I nie jestem sprzedawcą. A polecane ekrany mierzyłem i testowałem własnoręcznie, więc wiem, co sobą reprezentują.

Polecane modele znajdziecie w moim artykule na portalu Geex. Udanych wyborów.

https://geex.x-kom.pl/rankingi/najlepsze-telewizory-na-euro-2024/

TCh

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl