Home / info / Promocja: kup Samsunga, odbierz do 1300 zł

Promocja: kup Samsunga, odbierz do 1300 zł

Wygląda na to, że świąteczny worek z promocjami rozsypał się na dobre. Po firmie LG, która rozdawala konsole do gier, swojego asa z rękawa wyciągnął Samsung. Oto co możemy zyskać:

samsung-promocja

Komunikat prasowy

Wszyscy lubimy prezenty, dlatego dla osób, które planują zakup nowego telewizora lub soundbara, firma Samsung przygotowała specjalną promocję. Dzięki akcji „CashBack TV” kupujący mogą otrzymać zwrot części pieniędzy, a zaoszczędzoną w ten sposób kwotę przeznaczyć na dowolny cel. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.promocja.samsung.pl, a zwrócone zostanie nam od 100 do nawet 1300 zł! Aby wziąć udział w akcji, do formularza należy dołączyć skan dowodu zakupu urządzenia, np. paragon lub fakturę.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją do skorzystania z akcji promocyjnej. Wysokiej klasy telewizor lub soundbar stanowią bowiem świetny pomysł na prezent dla bliskich, dzięki czemu słuchanie kolęd czy oglądanie ulubionych produkcji w rodzinnym gronie nabierze wyjątkowego charakteru. Promocją objętych zostało łącznie ponad 30 modeli telewizorów o różnej przekątnej ekranu, w tym m.in. wysokiej klasy urządzenia z tegorocznej serii SUHD TV z technologią Quantum Dot, 10-bitowym panelem i funkcją HDR1000, dzięki czemu widzowie mogą się cieszyć bogactwem ponad miliarda barw oraz doskonałym odwzorowaniem szczegółów.

Wszystkie objęte promocją telewizory Samsung oferują, poza doskonałą jakością obrazu w rozdzielczości Ultra HD, również bogatą ofertę aplikacji Smart TV (np. HBO GO, IPLA, player czy Netflix), zapewniając dostęp do tysięcy filmów, seriali czy gier. Dzięki temu możemy uwolnić się od telewizyjnej ramówki i oglądać to, co chcemy, kiedy chcemy.  Fanów gier wideo mogą szczególnie zainteresować wielokrotnie nagradzane modele KS7000 i KS7500, które wyróżniają się na tle konkurencji bardzo niskim input lagiem (poniżej 20 milisekund!), zapewniając świetną zabawę dla całej rodziny nie tylko w czasie świąt.

Dobrym pomysłem na prezent jest też soundbar, który łączy się bezprzewodowo z telewizorami firmy Samsung* i zapewnia wyjątkową moc dźwięku, Na uwagę zasługuje szczególnie soundbar HW-K950, który oferuje dźwięk przestrzenny 3D, dzięki zastosowaniu technologii Dolby Atmos znanej z najlepszych sal kinowych.

Oferta „CashBack TV” obowiązuje do 11 grudnia br. Szczegóły promocji, w tym wysokość zwracanej kwoty, dostępne są w regulaminie adresem: www.promocja.samsung.pl.

zdjęcie główne: Designed by Asierromero / Freepik
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl