Home / info / Promocja: smartfon za telewizor

Promocja: smartfon za telewizor

Firma Sharp jest ostatnio coraz bardziej aktywna w Polsce. Po zmianie agencji PR z MSL na Mindspot, w dziennikarzach rozbudzono nadzieję na lepszy dostęp do telewizorów testowych, z czym do tej pory bywało różnie. Fajnie, że wiosna przyniosła nam przebudzenie tej zasłużonej dla rozwoju techniki marki (pierwsze ołówki automatyczne, pierwsze telewizory LCD, pierwsze wyświetlacze z czterema różnymi subpikselami – hej, czy oprócz mnie ktoś jeszcze pamięta Quattrony?).

Wow … wzruszyłem się. To były czasy!

Wróćmy jednakże do teraźniejszości. Drugim ruchem Sharpa jest ogłoszenie promocji na 65-calowe telewizory z systemem Android.

Sharp BL Android

Szczegóły poniżej.

Informacja prasowa firmy Sharp z dnia 4 III 2020 r.

SHARP RUSZA Z PROMOCJĄ „TELEFON ZA TELEWIZOR”

Warszawa, 4 marca 2020 – Sharp rusza z promocją skierowaną do osób poszukujących telewizora o dużej przekątnej obrazu. Klienci, którzy dokonają zakupu 65-calowego modelu serii BL wyposażonego w Android TV i zarejestrują się na stronie promocji, otrzymają nagrodę w postaci zaawansowanego smartfona Sharp Aquos D10.

Akcja promocyjna trwa od 1 do 31 marca 2020 i dotyczy modeli TV 65BL5EA, 65BL3EA, 65BL2EA. Aby skorzystać z oferty specjalnej i odebrać nagrodę, należy dokonać zakupu telewizora w wybranych sieciach oraz sklepach partnerskich, a następnie dokonać rejestracji na stronie www.promocjasharp.tv.

Sharp D10

Oferowany w promocji smartfon Sharp Aquos D10 ma 6-calowy ekran FullHD+ (rozdzielczość 2160×1080 pikseli) i wyposażony jest w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 630. W parze z 65-calowym telewizorem stanowi doskonały duet korzystający z ekosystemu Android TV.

4K z HDR na wielkim ekranie

Telewizory 65BL5EA, 65BL3EA, 65BL2EA, dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli zapewniają precyzyjne odtwarzanie obrazów o rozdzielczości 4K. Obsługa funkcji HDR10 i HLG pozwala wyświetlać obrazy o naturalnym nasyceniu kolorów, właściwym kontraście i jasności. Technologia Sharp Active Motion 600 zwiększa ostrość ruchomych obiektów, redukując smużenie powstające na obrazie.

Wszystkie modele wyposażono w wysokiej jakości systemy głośnikowe 2.1 harman/kardon®, które zapewniają kinowe doznania audio.

Spójny ekosystem Android TV

W modelach Android TV™, Sharp oferuje inteligentną platformę telewizyjną z przyjaznym interfejsem użytkownika, o prostej, intuicyjnej obsłudze, znanej ze smartfonów z systemem Android. Popularne produkty i usługi Google dostępne będą bezpośrednio z telewizorów Sharp AQUOS Android TV. Asystent  Google pozwala używać głosu do sterowania telewizorem, uzyskać szybki dostęp do ulubionej rozrywki, przeglądać na ekranie telewizora wyniki wyszukiwania z wyszukiwarki Google, a także sprawdzać zaplanowane spotkania i zarządzać bezprzewodowo urządzeniami w inteligentnym domu. Oprócz zwykłych programów telewizyjnych można oglądać ulubione filmy i  seriale za pośrednictwem serwisów VoD, takich jak Netflix, Prime Video, HBO GO, Rakuten, Ipla, Player, a także TVP VOD. Sharp AQUOS Android TV zapewnia również dostęp do muzycznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Deezer lub Tidal.

Gdzie można kupić

W akcji biorą udział następujące sklepy internetowe: Mediaexpert.pl, Mediamarkt.pl, Euro.com.pl, Redcoon.pl, Maxelektro.pl, Avans.pl, Oleole.pl, Kakto.pl, Zadowolenie.pl, Vobis.pl, Abfoto.pl.

jak również sklepy stacjonarne – Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD, Max Elektro, Vobis oraz Loco.

Regulamin jest dostępny na stronie promocji: www.promocjasharp.tv

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl