Home / informacje prasowe / Przedsprzedaż Samsungów Neo QLED 2022

Przedsprzedaż Samsungów Neo QLED 2022

Z okazji przedsprzedaży telewizorów Neo QLED z najnowszej gamy na rok 2022, firma Samsung ogłosiła kilka promocji. Szczegóły poniżej.

Komunikat prasowy firmy Samsung z 22 marca 2022 r. [wybrane fragmenty].
Za prawdziwość, prawidłowość i rzetelność poniższych informacji redakcja TVTEST nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Publikacja niniejszego komunikatu prasowego nie oznacza, że akceptujemy jakiekolwiek stwierdzenia i sformułowania w nim zawarte.

Rusza przedsprzedaż telewizorów Neo QLED 2022

Telewizory Neo QLED na 2022 rok, które zadebiutowały na targach CES, od dziś są już dostępne w przedsprzedaży. Użytkownicy, którzy dokonają zamówienia już teraz, mogą otrzymać w zestawie wybrany model soundbara za 1 zł. Promocja obowiązuje od 22 marca do 3 kwietnia w wybranych sieciach sprzedaży lub do wyczerpania zestawów promocyjnych.

Oferta obejmuje nowe modele telewizorów Neo QLED: QN900B,QN800B, QN700B, QN91B i QN85B, które są dostępne w zestawie z soundbarami HW-Q700A, HW-Q800A i HW-Q950A.

Promocja obowiązuje od 22 do 3 kwietnia b.r. [1]

Zestawy promocyjne można zamówić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Markt, Neonet, X-KOM, w salonach Samsung Brand Store oraz na stronie samsung.com.

Ewolucja Neo QLED

Telewizory Neo QLED na 2022 rok dostarczą jeszcze bardziej realistycznych i wyjątkowych wrażeń wizualnych i brzmieniowych. To zasługa najnowszych i niezwykle wydajnych procesorów Neo Quantum oraz technologii Quantum Mini LED zwiększającej skalę luminacji z 12- do 14-bitowej i co tym samym umożliwia lepszą kontrolę nad podświetleniem. Dzięki temu widzowie będą mogli zachwycać się jeszcze bardziej wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

[…]

Co ważne, teraz nawet maratony serialowe nie przemęczą naszych oczu. Telewizory Neo QLED 2022 oferują Tryb Komfort dla Oczu, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu, tonację i poziom niebieskiego światła do otoczenia. Dzięki temu, nawet oglądając film późnym wieczorem czy w nocy, możemy liczyć na optymalne wrażenia.

Najnowsze modele Samsung Neo QLED zostały także wyposażone w udoskonalony Smart Hub, czyli panel sterowania, który będzie bardziej intuicyjny w użytkowaniu. W praktyce oznacza to, że teraz mniej czasu spędzimy na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści podzielone będą na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem zainteresowań, a więc wszystko dostępne będzie na wyciągnięcie ręki.

Brzmienie w telewizorach Neo QLED także weszło na wyższy poziom. Zadba o to spektakularny dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos. W połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewni niezwykle porywające brzmienie i pozwoli doświadczyć niezapomnianych wrażeń kinowych.

Mistrzowski zestaw

Wrażenia audio można spotęgować łącząc telewizor z soundbarem. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup najwyższego modelu Neo QLED QN900B, otrzymają za 1 zł soundbar HW-Q950A. Model odznacza się Wielokanałowym Dźwiękiem Przestrzennym w formacie 11.1.4, który sprawi, że dźwięk będzie płynął z każdej strony. W pozostałych konfiguracjach promocyjnych modele QN800B i QN85B będą dostępne w zestawie z soundbarami HW-Q800A, a modele QN700B i QN91B – z soundbarami HW-Q700A.

Warto zaznaczyć, że wszystkie modele soundbarów  Q-Serii charakteryzują się doskonałą współpracą z telewizorami Neo QLED. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki obu urządzeń jednocześnie łączą się ze sobą, kierując dźwięk na boki, do przodu i ku górze. Tym samym widzowie mogą liczyć na pełnię wrażeń audiowizualnych i cieszyć się jeszcze bardziej wciągającym brzmieniem.

[1] Organizatorem promocji są partnerzy handlowi Samsung: Euro-Net, Media Expert, Media-Markt, Neonet, X-KOM. Promocja trwa od 22.03 do 30.04.2022 r. lub do wyczerpania zestawów promocyjnych. Zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane od 04.04 do 01.05.2022 r.. Szczegóły promocji, w tym lista modeli dostępne w regulaminie na stronach internetowych organizatorów promocji internetowej oraz na stronie: samsung.com.

 

 

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl