Home / info / Przymierz Sharpa!

Przymierz Sharpa!

Firma Sharp udostępniła przydatną aplikację na smartfony i tablety. Program o nazwie Augmented Reality pozwala sprawdzić jak duży telewizor Sharpa będzie faktycznie wyglądał na ścianie w domu. Aplikacja jest bezpłatna i działa na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Więcej informacji poniżej.

 

komunikat prasowy

 

 

 

50-, 60-, 70-, 80- czy 90-calowy telewizor Sharp najlepiej pasuje do Twojego salonu? Sprawdź zanim zdecydujesz się na zbyt mały ;-)

Firma Sharp, lider w segmencie wielkoekranowych telewizorów, udostępniła aplikację augmented reality – AR (rozszerzonej rzeczywistości), aby pomóc konsumentom w wyborze najlepszego telewizora Sharp o przekątnej powyżej 50 cali. Bezpłatna aplikacja, stworzona do szerokiej gamy telewizorów Sharp, wykorzystuje technologię AR, aby pomóc w wyborze odpowiedniego rozmiaru telewizora LED. Aplikacja pozwala kupującym na wizualizację telewizorów AQUOS o przekątnej od 50 do 90 cali w ich własnym domu.

Kiedy decydujesz się na telewizor o rozmiarze ponad 50 cali, musisz mieć pewność, że będzie pasować do wnętrza Twojego domu. Nowa aplikacja Sharp udowadnia, że nie potrzeba ogromnego pomieszczenia, aby cieszyć się znakomitym obrazem, który zapewniają telewizory AQUOS firmy Sharp.

Aplikacja, dostępna dla platform iOS i Android, jest łatwa w użyciu. Pozwala przekonać się, jak telewizory o różnych rozmiarach ekranu prezentują się w dowolnym wnętrzu. Użytkownik może wybierać z listy dostępnych telewizorów, przesuwając palcem po ekranie smartfona lub tabletu, a następnie spacerować po pokoju, sprawdzając, jak dany telewizor wygląda w mieszkaniu. Aplikacja pozwala również tworzyć zdjęcia telewizora w domu, aby przesłać je później do przyjaciół i rodziny.

Aplikacja firmy Sharp pozwala sprawdzić optymalną odległość oglądania telewizji dla wybranego modelu z dużym ekranem. Umożliwia to oferowany przez aplikację przewodnik odległości. Program zapewnia również dostęp do strony internetowej firmy Sharp w celu uzyskania szczegółowych informacji o każdym telewizorze.

Sprawdź sam!

Aby wypróbować aplikację, należy odwiedzić App Store lub Google Play i wyszukać frazę “SHARP AR TV”. Kolejnym krokiem jest wydrukowanie znacznika telewizora i umieszczenie go w miejscu, gdzie w przyszłości ma znaleźć się telewizor. Po uruchomieniu aplikacji, urządzenie pojawi się na ekranie, tak jakby rzeczywiście znajdowało się przed użytkownikiem. Aplikacja zawiera następujące funkcje:

  • Wybór rodzaju instalacji (na podstawie lub na ścianie)
  • Wybór rozmiaru ekranu od 50 do 90 cali
  • Wizualizacja wybranego dużego ekranu AQUOS na żywo w mieszkaniu użytkownika
  • Przejście do strony internetowej firmy Sharp w celu uzyskania szczegółowych informacji o produkcie
  • Zrobienie zdjęcia pomieszczenia z wybranym telewizorem, które można przesłać rodzinie lub znajomym

O telewizorach LCD firmy Sharp         

Jako wiodący światowy producent elektroniki i pionier w dziedzinie technologii cyfrowych i LCD, Sharp nieustannie tworzy nowe produkty audio-wideo z myślą o potrzebach i pragnieniach konsumentów. To właśnie dlatego AQUOS jest wiodącą marką wśród wielkoekranowych telewizorów LCD, a technologia Quattron firmy Sharp pozwala na uzyskanie ponad miliarda kolorów, dzięki którym oglądanie filmów lub programów telewizyjnych staje się prawdziwym przeżyciem. Więcej informacji udostępniono na stronie www.sharp.pl

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl