Home / info / Pudelek

Pudelek

Nie tylko pieskie życie, lecz także dramaty, horrory, kłótnie i rozwody. Wszystkie szczegóły z życia gwiazd poznacie dzięki platformie Samsung Smart TV. Nowa aplikacja Pudelek.tv sprawi, że będziecie wiedzieć, która z gwiazd jest psem ogrodnika, kto warczy bez powodu, kto jest salonowym pieskiem, a kto jest łagodny jak labrador. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej. Zapraszamy do lektury.

 

 

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Od początku roku użytkownicy Samsung Smart TV mogą być na bieżąco ze światem gwiazd i show-biznesu. Wszystko to za sprawą nowej aplikacji Pudelek.tv, przygotowanej przez jeden z najpopularniejszych serwisów wideo w Polsce.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo artykułów, zdjęć i materiałów wideo o naszych ulubionych gwiazdach. Do wyboru mamy pięć działów. W Pudelek News Video znajdziemy autorskie materiały przygotowywane przez redakcję serwisu Pudelek.tv. Shot Paparazzi oraz Shot Styl to ogromne zasoby codziennie aktualizowanych materiałów wideo z największych imprez lub uchwycone przez fotoreporterów z ukrycia. W kolejnych dwóch działach znajdziemy najbardziej popularne teledyski oraz trailery najnowszych produkcji filmowych.

Aplikacja znanego serwisu Pudelek.tv jest całkowicie darmowa. Skorzystamy z niej na telewizorach Samsung Smart TV, odtwarzaczach Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray wyposażonych w platformę Smart TV z 2012 i 2013 roku.

pudelek

Pudelek.tv poszerza bogatą kolekcję ponad 112* polskich aplikacji dostępnych na platformie Samsung Smart TV. Stanowią one doskonałe rozszerzenie tradycyjnych funkcji telewizora, dostarczając dodatkowych treści multimedialnych, takich jak filmy, muzyka czy gry. W ofercie aplikacji znajdują się także programy edukacyjne oraz informacyjne pozwalające śledzić najnowsze wydarzenia ze świata. Powstanie w okresie zaledwie 4 lat 112 polskojęzycznych aplikacji, świadczy o stale rozwijającym się trendzie korzystania z możliwości inteligentnych telewizorów Samsung. Pod względem liczby rodzimych aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV Polska znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce – tuż za Francją i Włochami.

* Liczba i dostępność aplikacji może się różnić w zależności od modelu TV. Pobranie aplikacji ze sklepu Samsung Smart TV jest bezpłatne. Niektóre treści, które są udostępniane za pośrednictwem aplikacji mogą być płatne.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl