Home / soundbary / Q Acoustics M3 – test soundbara

Q Acoustics M3 – test soundbara

Nie jest dobrze gdy telewizor ma kiepski dźwięk. Jeszcze gorzej, gdy nie ma miejsca nawet na soundbara z subwooferem. Rozwiązaniem może być Q Acoustics M3. Oto jego test.

Brytyjska firma Q Acoustics, z siedzibą w położonym na północ od Londynu hrabstwie Hertfordshire, jest stosunkowo młodym producentem urządzeń hi-fi. Choć została założona w 2006 roku, czyli zaledwie 11 lat temu, ma już na swoim koncie wiele udanych produktów. Swój sukces QA zawdzięcza głównie nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, solidnej inżynierii oraz, a może przede wszystkim, dobremu stosunkowi jakości do ceny. W nasze ręce trafił najnowszy soundbar tego producenta – model M3.

Oto jak M3 wygląda:

Pełną recenzję tego ciekawego urządzenia znajdziecie na benchmark.pl lub klikając w ten link.

Tomasz Chmielewski

Nie jest dobrze gdy telewizor ma kiepski dźwięk. Jeszcze gorzej, gdy nie ma miejsca nawet na soundbara z subwooferem. Rozwiązaniem może być Q Acoustics M3. Oto jego test. Brytyjska firma Q Acoustics, z siedzibą w położonym na północ od Londynu hrabstwie Hertfordshire, jest stosunkowo młodym producentem urządzeń hi-fi. Choć została założona w 2006 roku, czyli zaledwie 11 lat temu, ma już na swoim koncie wiele udanych produktów. Swój sukces QA zawdzięcza głównie nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, solidnej inżynierii oraz, a może przede wszystkim, dobremu stosunkowi jakości do ceny. W nasze ręce trafił najnowszy soundbar tego producenta – model M3. Oto jak…

Q Acoustics M3

ocena ogólna

Dobry.

M3 jest jednym z najlepszych jednoelementowych soundbarów w cenie do 2000 złotych, jakie można obecnie kupić.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl