Home / informacje prasowe / ROC3506: uniwersalny pilot 4w1

ROC3506: uniwersalny pilot 4w1

ROC3506: Uniwersalny pilot 4w1 do inteligentnych telewizorów

Idealny do obsługi inteligentnych urządzeń rozrywkowych
[1 września 2017 r.] Nadszedł wreszcie czas, gdy korzystanie z różnych form rozrywki nie będzie wymagało męczącego przełączania się pomiędzy różnymi pilotami. Nowy uniwersalny pilot telewizyjny 4w1 idealnie nadaje się do inteligentnych telewizorów i do wielu innych urządzeń, w tym również do dekodera STB, dekodera płatnej telewizji, odtwarzaczy multimedialnych, listwy dźwiękowej, odtwarzacza DVD, a nawet do systemu Hi-Fi. Teraz eksploatacja i sterowanie staje się prostsze dzięki jednemu jedynemu urządzeniu.

Thomson ROC3506

A to nie wszystko, bo niektóre dodatkowe funkcje pilota ROC3506 na pewno poprawią humor użytkowników. ROC3506 w taki sposób dostosowano do konkretnych marek telewizorów, by przyciski specjalne można było używać bez zmian, podczas gdy wcześniej przyciski takie jak 3D, APP, OPTION  i inne były skonfigurowane z konkretnym modelem telewizora. Pilot posiada również specjalne przyciski do obsługi dekodera płatnej telewizji (np. Sky) oraz dekoderów DVB czy odtwarzaczy multimedialnych. W przypadku elektronicznych przewodników po programach, listy programów można wybierać również przyciskami do nagrywarki PVR. Pilot z łatwością poradzi sobie także z obsługą domowej listwy dźwiękowej czy systemu Hi-Fi.

To urządzenie, które nie zna komendy „nie potrafię”, a to dlatego, że daje możliwość samodzielnego kodowania, usprawniającego proces programowania. Jest także wyposażone w funkcję uczenia się, dzięki której rozpozna nawet najbardziej wyrafinowane urządzenia.

Warto również wspomnieć, że ROC3506 posiada podświetlane przyciski, które znakomicie ułatwiają korzystanie z pilota w nocny i które ładują się w ciągu dnia.

Ponadto, dzięki zintegrowanej podkładce click-touch, kursor myszy będzie można bez problemu przesuwać po ekranie telewizora. Użytkownicy zapałają miłością do tego pilota również dzięki pełnej kompatybilności przycisków multimedialnych w klawiaturze z systemem Windows. W ten sposób będą mogli używać pilota do komputera, tabletu czy takich urządzeń, jak dekoder STB z funkcją sterowania klawiatury.

Najważniejsze specyfikacje techniczne:

Pilot uniwersalny + klawiatura do urządzeń multimedialnych

Funkcje sterowania w podczerwieni i w 2,4GHz

Dołączona podkładka pod mysz

Kompatybilny z Windows (w tym PC/tablet)

Podświetlane przyciski (widok nocny)

Funkcja uczenia się 1:1 (przy braku kodowania)

Dołączony klucz USB 2,4 GHz

Dołączone baterie

Dostępny w wersjach do następnych marek telewizorów: SAMSUNG/LG/SONY/PHILIPS/PANASONIC

Układy klawiszy dostępne dla następujących krajów: US/UK/GER/ES/IT/PT/CZ/SK/SE/NO/FI/HU

Informacje katalogowe:

– Urządzenie sterujące obejmujące uniwersalny pilot do telewizora, dekodera STB oraz sprzętu audio, ze sterowaniem na podczerwień (zakodowany lub z funkcją uczenia się 1:1), z multimedialną klawiaturą do sterowania inteligentnego telewizora lub komputera, w oparciu o technologię 2.4 GHz. Zastępuje wszystkie używane w domu piloty i usprawnia proces korzystania z domowych urządzeń rozrywkowych (sterowanie telewizorem, odbiornikami, Hi-Fi oraz myszą, multimediami i Internetem).

– Wysokoprecyzyjny, wielofunkcyjny touchpad daje możliwość prostej i intuicyjnej nawigacji po menu i Internecie poprzez sterowanie gestami.

– Dzięki lekkiej i cienkiej formie pilot wyjątkowo łatwo przenosić do innych pomieszczeń.

– Pilot jest gotowy do natychmiastowego użycia, ponieważ został zakodowany dla wszystkich najpopularniejszych modeli telewizorów (w przypadku rzadszych modeli, kodowanie można konfigurować samodzielnie).

– Specjalne przyciski do obsługi telewizora.

– Wyświetlacz LED pokazujący status dla 4 poziomów sterowania: TV/DVD/STB/AMP.

– Pilot daje możliwość sterowania innymi urządzeniami, w tym urządzeniami audio (wzmacniacz, system dźwiękowy, DVD), dekoderami STB (DVB-T/DVB-C/DVB-S/odtwarzacz multimedialny/dekoder do płatnej TV) lub komputerami/ tabletami.

– Sterowanie na podczerwień z kolorystycznie kodowanymi przyciskami.

– Przyciski podświetlane ułatwiające użycie pilota w ciemności.

– Programowalna funkcja ucząca się 1:1 dla funkcji brakujących lub dodatkowych.

– Zapis kodowania: kody są zapisywane na wypadek wymiany baterii.

– Wysokoprecyzyjna wielofunkcyjna podkładka click-touch (można ją wyłączyć) do myszy sprawia, że dzięki sterowaniu gestami nawigacja po menu jest łatwa i intuicyjna.

– Przyciski kodowane kolorystycznie do sterowania wideotekstem lub specjalnymi funkcjami dekoderów STB (np. Sky) i IPTV.

– Praktyczne przyciski multimedialne do prostego sterowania odtwarzaniem muzyki, wyszukiwarką itd.

– Do zestawu dołączono mini klucz USB, który można pozostawić w porcie USB telewizora/komputera (jest praktycznie niewidoczny).

– Przycisk ręcznego włączania/wyłączania na odwrocie, pozwalający oszczędzać zużycie energii.

– Wyrafinowany design, gwarantujący ergonomiczne użycie.

– Lekki i cienki kształt, zapewniający łatwe i poręczne przenoszenie do innych pomieszczeń.

Dane techniczne:

– Transmisja sygnału: w podczerwieni plus 2,4GHz

– Materiał: syntetyczny

– Liczba urządzeń zastępczych: 4

– Rodzaj baterii: mikro AAA

– Liczba baterii: 2

– Zasilanie: bateria

– Kolor: czarny

W zestawie:

– 1 uniwersalny pilot do inteligentnego telewizora 4w1

– 2 baterie AAA

– 1 klucz USB

– 1 lista kodowania

– Instrukcja obsługi

SKU/Modele:

Nr 132698 – ROC3506, Uniwersalny pilot do inteligentnych telewizorów 4w1, do odbiorników Samsung, dekoderów STB, sprzętu audio i PC

Nr 132699 – ROC3506, Uniwersalny pilot do inteligentnych telewizorów 4w1, do odbiorników LG, dekoderów STB, sprzętu audio i PC

Nr 132700 – ROC3506, Uniwersalny pilot do inteligentnych telewizorów 4w1, do odbiorników Sony, dekoderów STB, sprzętu audio i PC

Nr 132701 – ROC3506, Uniwersalny pilot do inteligentnych telewizorów 4w1, do odbiorników Philips, dekoderów STB, sprzętu audio i PC

Nr 132702 – ROC3506, Uniwersalny pilot do inteligentnych telewizorów 4w1, do odbiorników Panasonic, dekoderów STB, sprzętu audio i PC

Cena detaliczna sugerowana przez producenta: 69,99 EURO

Thomson to znak towarowy Technicolor lub jego podmiotów powiązanych, używany na podstawie licencji udzielonej firmie Hama GmbH & Co KG, D86652 Monheim.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl